Lietaus mušyje – užtikrinta pergalė

„Šiaulių” miesto stadionas

Rungtynių teisėjas – Saulius Atmanavičius

Šiaulių „Šiauliai” – Marijampolės „Sūduva”

47′ [ 0 – 1 ] Maximiliano Ugge

52′ [ 0 – 2 ] Nerijus Valskis

68′ [ 0 – 3 ] Karolis Chvedukas

76′ [ 0 – 4 ] Petar Bašič

86′ [ 1 – 4 ] Dovydas Medžiaušis

89′ [ 1 – 5 ] Mohamad Kdouh

„Šiauliai”: P.Pocius, V.Gašpuitis, J.Raziūnas, F.Zderič, K.Gusočenko, D.Veraja ( 71 D.Medžiaušis ), L.Mushnikov ( 78′ R.Leščius ), T.Eliošius, A.Vaskela ( 79′ D.Jankauskas ), M.Vorobjovas, N.Tokič.

„Sūduva”: P.Davidovs, M.Ugge, V.Bagdanavičius, T.Snapkauskas, P.Bašič, P.Kiselevskis, M.Šoblinskas, V.Baranovskij, K.Chvedukas ( 72′ D.Tumosa ), N.Valskis, T.Radzinevičius ( 59′ M.Kdouh ).

„Sūduvos” klubui šiose rungtynėse padėti negalėjo etatinis startinės sudėties žaidėjas Audrius Brokas. Jo vietą aikštės krašte užėmė po traumos pasveikęs Karolis Chvedukas.

Pirmajame rungtynių kėlinyje buvo žaidžiamas kietas, lygūs futbolas, kuriam stiprią įtaką darė lietus ir labai šlapia aikštės. Iš pradžių komandos apsikeitė pavojingomis atakomis, tačiau laikui bėgant „Sūduva” prie varžovų vartų sukūrė daugiau pavojų.

Kaip įprasta, aktyviai atakos smaigalyje žaidė Tomas Radzinevičius, Nerijus Valskis, Karolis Chvedukas. Po keleto šių žaidėjų smūgių savo komandą buvo priverstas gelbėti Paulius Pocius.

Tą patį „Šiaulių” vartininkas darė ir antrajame kėlinyje, kai po kampinio atrėmė T.Radzinevičiaus smūgį, tačiau į baudos aikštelės gilumą atmuštą kamuolį į vartus nukreipė gynėjas Maximiliano Ugge.

Po keleto minučių „Sūduva” surengė dar vieną rezultatyvią ataką.Valentinas Baranovskij atliko perdavimą į baudos aikštelę, o N.Valskis galva nukreipė kamuolį į tinklą.

68 – ąją rungtynių minutę „Sūduva”, pasinaudojusi tuo, kad daug „Šiaulių” žaidėjų nubėgo į ataką, surengė greitą kontrataką. Jos smaigalyje atsidūrė N.Valskio perdavimo sulaukęs K.Chvedukas. Savo šanso sulaukęs žaidėjas gražiai „paguldė” varžovą sau po kojomis, pasitaisė kamuolį ir maždaug iš 15 metrų nukreipė jį į tinklą.

Ketvirtąjį savo įvartį marijampoliečiai pelnė iki rungtynių pabaigos likus žaisti apie 15 minučių. „Šiaulių” komanda prasižengdama sustabdė greitą „Sūduvos” ataką. Baudos smūgį iš maždaug 20 metrų ėmėsi realizuoti kroatas Petaras Bašičius. Jis puikiai perkėlė kamuolį per sienelę ir nepaliko vilčių Pauliui Pociui smūgį atremti.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti keletą minučių aikštės šeimininkai sugebėjo sušvelninti rezultatą. Tai gražiu smūgiu galva padarė aikštėje antrajame kėlinyje pasirodęs Dovydas Medžiaušis.

Tašką šiose padėjo libanietis Mohamadas Kdouh. Jis technišku smūgiu į tolimąjį vartų kampą padidino savo komandos įvarčių sąskaitą. Taigi „Sūduva” iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 5-1. Kitas rungtynes marijampoliečiai žais pirmadienį, rugsėjo 23 dieną, 19 valandą namuose su Tauragės „Tauro” komanda.