„Sūduva” įveikė „Šiaulių” futbolininkus

Šiaulių stadionas

Rungtynių teisėjas – Audrius Žuta

Šiaulių „Šiauliai” 0 – 4  Marijampolės „Sūduva”

7′ [ 0 – 1 ] Audrius Brokas

13′ [ 0 – 2 ] Valentin Baranovskij

23′ [ 0 – 3 ] Tomas Radzinevičius

61′ [ 0 – 4 ] Karolis Chvedukas

83′ [ 1 – 4 ] Aivaras Renusas

„Šiauliai”: I.Plūkas, E.Jasaitis ( 46′ R.Gedminas ), S.Babič, T.Vitukynas ( 46′ D.Medžiaušis ), Y.Keita, E.Gaurilovas, J.Raziūnas, A.Renusas, F.Zderič, M.Vorobjovas, N.Tokič.

„Sūduva”: D.Bartkus, D.Isoda, M.Ugge, M.Grigaravičius, M.Kovačevič, P.Kiselevskis, A.Vaskela, A.Brokas ( 64′ G.Russo ), K.Chvedukas ( 81′ E.Puzara ), V.Baranovskij, T.Radzinevičius ( 67′ M.Kdouh ).

Susitikimą Šiauliuose „Sūduvos” futbolininkai pradėjo labai sėkmingai. 7 – ąją mačo minutę aikštės šeimininkai prarado kamuolį savo aikštės pusėje. Kamuolį perėmęs „Sūduvos” saugas Audrius Brokas priartėjo prie baudos aikštelės bei tiksliu ir stipriu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

Po keleto minučių į „Šiaulių” vartus krito ir antrasis įvartis. Marijampoliečiai surengė greitą kontrataką, kurios metu A.Brokas perdavė kamuolį link Tomo Radzinevičiaus, kuris nesėkmingai bandė smūgiuoti į vartus, tačiau kamuolys nuskriejo tiesiai „ant kojos” Valentinui Baranovskiui, kuris vienu lietimu nukreipė kamuolį į tinklą.

Trečiasis įvartis į „Šiaulių” vartus krito sužaidus apie pusę pirmojo kėlinio. Svečiai surengė dar vieną kontrataką, kurios smaigalyje atsidūręs puolėjas Tomas Radzinevičius technišku ir labai tiksliu smūgiu perkėlė kamuolį per iš vartų išbėgusį Igną Plūką ir padarė savo komandos persvarą dar užtikrintesne.

Antrojo kėlinio pradžioje „Sūduva” pelnė ketvirtąjį įvartį. T.Radzinevičius tiksliu perdavimu V.Baranovskio link pradėjo greitą kontrataką, kurią puikiu smūgiu galva užbaigė Karolis Chvedukas.

Rezultatą sušvelninti aikštės šeimininkams pavyko 83 – ąją minutę, kai po kampinio kamuolį į vartų plotą nukreipė gynėjas Aivaras Renusas.  „Sūduvos” vartininkas Džiugas Bartkus suspėjo išmušti kamuolį iš vartų ploto, tačiau teisėjo asistentas nusprendė, jog įvartis turi būti įskaitytas.

Po šio epizodo nė viena komanda neturėjo realių progų pasižymėti, tad mačas ir baigėsi rezultatu 4-1. Tai buvo trečioji iš eilės „Sūduvos” pergalė išvykose. Kitas rungtynes marijampoliečiai žais gegužės 11 dieną Vilniuje su „Trakų” komanda.