Šiandien 19 val. Marijampolėje – „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ pamainos mūšis

Ketvirtadienį 19 val. Marijampolės „Hikvision“ arenoje per LFF II lygos Pietų zonos čempionato 8 turo rungtynes susitiks Marijampolės „Sūduvos“ B komanda ir Vilniaus „Žalgirio“ C ekipa.


Dėl Lietuvoje vėl didėjančio susirgimų COVID-19 skaičiaus žiūrovams rekomenduojame stadione dėvėti kaukes, taip pat toliau galioja tvarka, reikalaujanti laikytis socialinės distancijos (sėstis į kas antrą kėdę šachmatine tvarka) visiems, išskyrus vienos šeimos narius.


Per pirmuosius 7 turus abi komandos iškovojo po 4 pergales, po kartą sužaidė lygiosiomis ir po 2 kartus pralaimėjo. Šiuo metu po 13 taškų turinčios ekipos turnyre dalijasi 4-7 vietas su „Panevėžio Ekranu“ ir Vilniaus „Viltimi“.

Marijampoliečiai kol kas yra įmušę 18 įvarčių ir praleidę 12, o vilniečių sąskaitoje yra 12 taiklių smūgių ir 9 praleisti įvarčiai.

„Žalgirio“ C ekipą į priekį veda Ugnius TUlaba, jau pasižymėjęs 5 kartus. 3 įvarčius yra pelnęs Martynas Valukonis, 2 – Kajus Kontautas, po 1 – Jurgis Stankevičius ir Vilius Juknevičius.


II lygos turnyro lentelė ir „Sūduvos B“ tvarkaraštis


Į šios dienos rungtynes be papildomų išlaidų gali patekti visų „Sūduvos“ 2020 metų sezono kortelių, kuriose nurodytos sėdimos vietos, savininkai. Kitus futbolo gerbėjus kviečiame prisidėti prie klubo veiklos už simbolinį mokestį įsigyjant bilietus į šias rungtynes bilietai.lt tinklalapyje ir kasose.