Šiandien 13 val. Marijampolėje – rungtynės su dar nepralaimėjusiais dzūkais

Šeštadienį 13 val. Marijampolės „Hikvision“ arenoje Marijampolės „Sūduvos“ B komanda susitiks su Alytaus „Dainavos“ B ekipa. Tai bus LFF II lygos Pietų zonos 6 turo mačas.

Čempionate „Dainava B“ yra sužaidusi 4 rungtynes ir turi 8 taškus. Alytiškiai birželio pabaigoje išvykoje 4:0 įveikė „Panevėžio Ekraną“, vėliau vienodu rezultatu 2:2 baigė akistatas išvykose su „Kauno Žalgiriu C“ ir Vilniaus „BFA B“, o liepos 20-ąją namie 2:1 palaužė Vilniaus „Žalgirį C“.

Per pastarąsias rungtynes sostinės ekipa po pirmojo kėlinio pirmavo 1:0, 81 min. neįmušė baudinio, alytiškiai savo įvarčius pelnė 82 ir 84 min.

„Dainavos B“ rezultatyviausi žaidėjai yra Renaldas Stankevičius ir Titas Buzas – pelnė po 3 įvarčius. 2 kartus yra pasižymėjęs Mindaugas Strauka.

„Sūduva B“ II lygoje jau yra sužaidusi 5 rungtynes. Per jas buvo iškovotos 2 pergalės, kartą sužaista lygiosiomis ir 2 kartus pralaimėta. Tai leidžia šiuo metu lygoje užimti 7 vietą.

Marijampоliečių puolime išsiskiria broliai Ignas ir Tomas Raštučiai, kartu pelnę 7 įvarčius: 4 kartus pasižymėjo Ignas, 3 – Tomas. 2 kartus kamuolį į varžovų vartus yra pasiuntęs Arnas Paura.

Į rungtynes galima patekti su visų tipų „Sūduvos“ 2020 m. sezono kortelėmis, kuriose nurodytos sėdimos vietos, vaikai iki 12 metų imtinai įleidžiami nemokamai, o kitus futbolo gerbėjus kviečiame prisidėti prie klubo veiklos įsigyjant bilietą už simbolinę kainą bilietai.lt tinklalapyje arba kasose.