Sezonas užbaigtas pralaimėjimu

Marijampolės „Sūduva“ per A lygos 20 turo rungtynes pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui“ 0:3 (0:2) ir čempionatą užbaigė antrojoje vietoje.

Marijampoliečiai labai sunkioje padėtyje atsidūrė jau pirmojo kėlinio viduryje, kai varžovai du kartus pasiuntė kamuolį į vartus.

Kėlinio pabaigoje Thomasui Salamonui pavyko rezultatą, tačiau teisėjas epizode įžvelgė pražangą ir įvarčio neįskaitė.

Antrajame kėlinyje „Sūduva“ metėsi į varžovų vartų šturmą, bet vienos iš kontratakų metu praleido trečiąjį įvartį. Vėliau kamuolį į „Žalgirio“ vartus pasiuntė Josipas Tadičius, tačiau arbitras puolėjui užfiksavo nuošalę.

Lietuvos vicečempione Marijampolės komanda tapo trečią kartą, anksčiau „Sūduvai“ sidabro medaliai atiteko 2007 ir 2010 metais. 2017, 2018 ir 2019 metais sūduviai tapo šalies čempionais, o 1975, 2005, 2009, 2011, 2012 ir 2016 metais – bronzos medalių laimėtojais.