Sekmadienį – lemiamų sezono mūšių pradžia

Lietuvos futbolo čempionės titulą ginančiai ir A lygoje pirmaujančiai Marijampolės „Sūduvai“ iki 2019 metų čempionato ketvirtojo rato pabaigos liko sužaisti dvejas rungtynes. Abejos jos bus su antrąją vietą užimančiu Vilniaus „Žalgiriu“, tad bus labai svarbios kovos dėl nugalėtojų vardo baigčiai.

A lygoje marijampoliečiai po 26 rungtynių turi 69 taškus, o „Žalgirio“ sąskaitoje bus 65 taškai (šeštadienį bus įrašyta techninė pergalė 3:0 prieš iš čempionato pasitraukusį Kauno „Stumbrą“).

Sekmadienį 19 val. „Sūduva“ su „Žalgiriu“ susitiks Vilniuje, o spalio 26-ąją 13 val. komandos susikaus Marijampolėje. Vėliau A lygoje bus žaidžiamas penktasis ratas, kuriame kovą tęs stipriausių komandų šešetas. Papildomas ratas lapkričio gale baigsis dar viena „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ dvikova.


Bilietais į artimiausias „Sūduvos“ namų rungtynes – Lietuvos derbį – pasirūpinkite iš anksto!
2019-10-26 „Sūduva“ – „Žalgiris“


Šį sezoną Marijampolės ir Vilniaus klubai susitiko jau keturis kartus. Pirmasis mūšis įvyko „Arvi“ arenos manieže, kai komandos susikovė dėl LFF Supertaurės. „Sūduvą“ tuomet rungtynių 29 min. į priekį išvedė Mihretas Topčagičius, 52 min. rezultatą padvigubino Tosaintas Rickettsas, o komanda šventė pergalę rezultatu 2:0 ir išsaugojo taurę Marijampolėje.

Balandžio 7-ąją jau per A lygos rungtynes Vilniuje pergalę rezultatu 1:0 iškovojo „Žalgiris“, kuriam vienintelį įvartį 26 min. pelnė Tomislavas Kišas.

Gegužės 22-ąją savo aikštėje „Sūduva“ revanšavosi pagrindiniams varžovams identišku rezultatu, o įvarčiu 69 min. vėl pasižymėjo M. Topčagičius. Tuomet ypatingai pasižymėjo marijampoliečių vartininkas Ivanas Kardumas, atrėmęs su varžovų smūgius nuo 11 metrų žymos.

Ketvirtoji „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ akistata įvyko rugsėjo 17 dieną vėl Marijampolėje per LFF taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynes. Pagrindinio rungtynių laiko metu komandos pelnė po 2 įvarčius, o per pratęsimą „Sūduva“ išplėšė pergalę rezultatu 4:2. Marijampoliečiams tuomet 2 įvarčius pelnė Semiras Kerla (5 ir 113 min.), po 1 – M. Topčagičius (13 min ir 11m) ir Michaelis Blauensteineris (120). Vilniaus komandoje pasižymėjo vėl T. Kišas (10) ir Liviu Antalis (74).