1

Jonava

1
TOPsport A lyga 2017-06-15 @ 20.00 Marijampolės futbolo arena

Nuo pirmųjų minučių aikštėje užvirė atkakli kova. Pirmąjį smūgį į vartus atliko jonaviečių kapitonas Tadas Eliošius, taip užbaigdamas gana ilgą svečių ataką. Kamuolys pralėkė virš vartų. Netrukus aštriu išpuoliu atsakė ir šeimininkai, bet po Povilo Leimono perdavimo tiksliai smūgiuoti ar perduoti kamuolį Robertui Vėževičiui nepavyko.

14-ą minutę po marijampoliečių perdavimo iš krašto kamuolys atšoka už baudos aikštelės ribų ir laimę pabando Andro Švrljuga – kamuolys lekia virš vartų. Komandos ir toliau stengiasi žaisti atakuojantį futbolą, atakos keičia  viena kitą. Tiesa, žaidėjų veiksmuose daugoka techninio broko.

20-ą minutę „Sūduva“sukuria kol kas aštriausią momentą prie varžovų vartų. Karolis Laukžemis gauna kamuolį baudos aikštelėje ir , nepaisydamas gynėjų pasipriešinimo technišku, „pjautu“ smūgiu siunčia kamuolį į virpstą.

Už kelių minučių gan pavojingoj pozicijoj svečių baudos aikštelėje atsiduria Ernestas Veliulis, deja, dvikovoje su gynėju praranda lygsvarą ir gero smūgio atlikti nepavyksta.

Marijampolės komanda po truputį perima iniciatyvą, ilgiau laiko kamuolį ir kartas nuo karto tikrina svečių gynybos tvirtumą. Graži kombinacija, perdavimas iš krašto ir Roberto Vėževičiaus smūgiuotą galva kamulį gaudo svečių vartininkas Povilas Valinčius.

30-ą minutė svečių žaidėjui rodoma pirmoji geltona kortelė. Netrukus – pavojinga standartinė situacija, bet tikslaii smūgiuoti kamuolio Robertui Vėževičiui nepavyksta. Aštrus Povilo Leimono reidas, perdavimą nutraukia gynėjai.

40-ą minutę dar viena aštri šeimininkų ataka baigėsi netiksliu Ovidijaus Verbicko smūgiu. Bet netrukus džiaugsmingai suošia Marijampolės ARVI arenos tribūnos. Karolis Laukžemis gavęs kamuolį netoli baudos aikštelės galingu smūgiu siunčia jį į apatinį „Jonavos“ vartų kampą – 1:0!

45-ą minutę nuo dar vieno galingo Karolio smūgio vartus gelbsti svečių vartininkas, pasiekęs kamuolį, skriejusį į tą patį kampą.

Pirmasis kėlinys baigiasi rezultatu 1:0 „Sūduvos” naudai.

Antrą kėlinį svečiai pradėjo atlikdami vieną keitimą, aikštėje pasirodo K.Upstas, pakeitęs gynime žaidusį J.Aleksandravičių. Pirmasis kampinis antroje rungtynių pusėje keliamas prie „Sūduvos” vartų, pavyksta apsiginti.

50-ą minutę netikėtas rikošetas virsta pavojingu momentu prie marijampoliečių vartų. Gerai, kad  kamuolys prasilenkia su vartais.

53-ią minutę ateina eilė debiutuoti šiais metais A lygoje ir Deividui Šešplaukiui. Jis keičia Robertą Vėževičių. Netrukus pavojinga „Sūduvos” ataka baigiasi Ovidijaus Verbicko smūgiu – kamuolys lekia vos vos virš skersinio.

Kova aštrėja, pasipila geltonos kortelės. Per pora minučių jomis baudžiami P.Leimonas („Sūduva”) ir T.Salamanavičius („Jonava”).  Po to žaidimas kiek aprimo, komandos tarsi rengėsi lemiamai rungtynių atkarpai.

75-ą minutę iš toli prasmūgiuoja Ovidijus Verbickas – virš vartų. Tuoj pat pavojinga ataka bando atsakyti jonaviečiai, bet Tomo Salamanavičiaus smūgį blokuoja gynėjai ir kamuolį nesunkiai gaudo Ivanas Kardumas. „Jonava” bando pervesti žaidimą arčiau šeimininkų vartų, marijampoliečiai ieško priekyje aktyviai su gynėjais kovojančių D.Šešplaukio ir K.Laukžemio.

83-ia minutė tampa lemtinga aikštės šeimininkams. Baudos smūgis netoli „Sūduvos” baudos aikštelės, į perdavimą „atsiliepia” Arnas Paškevičius ir gražiu smūgiu galva lygina rezultatą -1:1.

87-ą minutę V.Čeburinas aikštėn meta M.Altiparmakovskį, kuris keičia daug jėgų atidavusį K.Laukžemį. Marijampoliečiai bando organizuoti svečių vartų apgultį, bet jonaviečiai, nors ir atidavę daug jėgų, atsilaiko.

Rungtynės baigiasi lygiosiomis – 1:1.