37‘ [1:0] M.Maksimovas

68‘ [2:0] M.Maksimovas

„Sūduvos“ sudėtis:

I.Kardumas,R.AbuBakras,P.Leimonas,E.Veliulis,K.Laukžemis(85‘M.Altiparmakovskis),A.Švrljuga, A.Živanovičius(76‘R.Vėževičius), P.Janušauskas V.Slavickas, H.Ndongas, D.Antanavičius(66‘O.Verbickas).

Rungtynes aktyviau pradėjo marijampoliečiai, per pirmasias minutes kelis kartus pagrasinę šeimininkų vartams po užribių bei kampinių. 4-ąją minutę iš už baudos aikštelės pamėgino laimę Andro Švrljuga – smūgiui pritrūko stiprumo.

9-ą minutę pavojingą Ernesto Veliulio prasiveržimą prasižengdamas nutraukia „Trakų“ gynėjas Justinas Januševskis, už tai baudžiamas geltona kortele, nors svečių nuomone, kortelė galėjo būti ir kitos spalvos. Andro Švrljugos smūgį Ignas Plūkas, nors ir nelengvai, bet atrėmė.

15-ą minutę iš toliau smūgiuoja „Sūduvos“ saugas Ernestas Veliulis, kamuolys lekia tiesiai į Igno Plūko rankas. Neužilgo pavojus vėl kyla prie „Trakų“ vartų, kiek uždelsia ir praleidžia momentą smūgiuoti D.Antanavičius, o pakartotinį bandymą blokuoja gynėjai.

„Sūduva“ atakuoja dažniau ir neleidžia šeimininkų ekipai kažko rimtesnio nuveikti organizuojant atakas. Tuo tarpu marijampoliečių išpuoliai kur kas aštresni. Greitas Veliulio prasiveržimas baigiasi pavojingu, bet kiek netiksliu perdavimu. Dar viena graži „Sūduvos“ ataka, puikus perdavimas iš krašto, kiek nespėja jo „uždaryti“ Domantas Antanavičius, o po pakartotinio Pauliaus Janušausko smūgio šeimininkus gelbsti Ignas Plūkas.

Pirmo kėlinio viduryje kelias  aštrias atakas surengė ir šeimininkai. Nepasiekia perdavimo iš krašto Oskaras, po to dar keli įtempti momentai kilo po Vaidoto Šilėno perdavimų ir Maksimo Maksimovo smūgio.

Antroje kėlinio pusėje daugiausiai vyksta kova aikštės viduryje. 37-ą minutę „Trakų“ legionierius Oskaras gražiai susitvarkė kamuolį netoli „Sūduvos“ baudos aikštelės, seka puikus perdavimas ir Maksimas Maksimovas stipriu smūgiu galva siunčia kamuolį į vartus – 1:0 „Trakų“ naudai.

Po praleisto įvarčio marijampoliečiai nesutrinka, puola atakon ir vos neišlygina rezultato. Po Andro Švrljugos smūgio kyla sumaištis vartininko aikštelėje, deja, tiksliai užbaigti atakos nepavyksta.

Pirmasis kėlinys baigiasi šeimininkų naudai -1:0.

Antrasis kėlinys prasidėjo aštria „Trakų” ataka, kurią užbaiginėjo Oskaras. Stiprus jo smūgis pralėkė šalia virpsto.  Atsakomoji „Sūduvos” ataka baigėsi Karolio Laukžemio smūgiu iš aštraus kampo – netiksliai.

53-ią minutę klaida prie savo baudos aikštelės vos nekainavo antrojo praleisto įvarčio svečiams. Deividas Česnauskis iššoko prieš Ivaną Kardumą, bet dvikovą laimėjo vartininkas.

Netrukus jau pavojinga ataka atsako „Sūduva”. Gerą Domanto Antanavičiaus perdavimą smūgiu bando užbaigti Karolis Laukžemis, bet kamuolio kelyje atsiranda gynėjo koja.

66-ą minutę vietoje Domanto Antanavičiaus aikštėje pasirodo Ovidijus Verbickas.

67-ą  minutę pavojingai iš baudos smūgio „iššauna” Vaidas Slavickas, kamuolį atmuša Ignas Plūkas, pakartotiniam Pauliaus Janušausko smūgiui vos pritrūksta tikslumo.

Už minutės grubiai prie savo baudos aikštelės suklysta Aleksandras Živanovičius, kamuolį perima trakiškiai ir Maksimas Maksimovas muša savo antrąjį įvartį šios dienos rungtynėse – 2:0.

Po antrojo rungtynių įvarčio marijampoliečiai vis bando ieškoti laimės prie varžovų vartų, bet paskutiniais atakų momentais pritrūksta tikslumo.

76-ą minutę vietoje Aleksandro Živanovičiaus mūšin metamas Robertas Vėževičius, kuris netrukus turi puikią progą sušvelninti rezultatą. Deja, būdamas už kelių metrų nuo varžovų vartų, nepataiko į kamuolį.

Rungtynių pabaigoje marijampoliečiai rizikuoja, stengiasi įmušti bent vieną įvartį, tuo pačiu  suteikdami galimybes aštrioms šeimininkų kontratakoms.

Kelis kartus „Sūduvos” komandą nuo trečio įvarčio  gelbsti Ivanas Kardumas, kituose momentuose trakiškiams pritrūksta tikslumo.

Rungtynės baigėsi „Trakų” pergale – 2:0.