Dramatiška pergalė paskutinėmis sekundėmis

42‘ [1:1] T.Dodlekas

90+3‘ [2:1] P.Janušauskas

„Sūduvos“ sudėtis:

I.Kardumas, P.Leimonas, M.Činikas, H.Ndongas, R.Abu Bakras(88‘M.Altiparmakovskis), A.Jankauskas, A.Švrljuga, E.Veliulis, P.Janušauskas, O.Verbickas(71‘D.Antanavičius), K.Laukžemis(70‘ R.Vėževičius)

Nuo pirmųjų minučių aikštėje užvirė atkakli kova. Pirmąjį kampinį rungtynėse, jau 2-ą minutę „uždirbo“ svečiai. Ir toliau uteniškiai stengėsi užmegzti kovą aikštės viduryje, neleisdami šeimininkams lengvai organizuoti atakų.

11-ą minutę pavojingą „Sūduvos“ ataką paskutiniu momentu nutraukė „Utenio“ gynėjęs, išmušęs kamuolį iš po  Ernesto Veliulio kojų.

„Sūduva“ po truputį pradėjo ilgiau kontroliuoti kamuolį, tačiau aštrumo atakose akivaizdžiai trūko.

23-ią minutę po marijampoliečių kampinio kyla nedidelė sumaištis svečių baudos aikštelėje, kuri baigėsi šeimininkų pražanga.

27-ą minutę svečių gynėjui S.Rudmilsonui rodoma geltona kortelė. Po kelių minučių į baudos aikštelę įsiveržusiam K.Laukžemiui nepavyko rasti perdavimu komandos draugo.

30-ą minutę aštrų Ovidijaus Verbicko prasiveržimą nutraukęs Kasperas Brunas sulaukia irgi geltonos kortelės.

„Sūduvos“ spaudimas stiprėja, nuo kelių pavojingų atakų svečiai nelengvai apsigynė, bet 34-ą minutę pakeltas kampinis jiems tapo lemtingu. Prie puikiai Andro Švrljugos pakelto kamuolio pirmasis suskumba Povilas Leimonas ir neatremiamu smūgiu siunčia jį į vartus- 1:0.

Netrukus dar viena geltona kortele baudžiami svečiai. Šį kartą baudžiamas Stefanas Cebara.

Po įvarčio „Sūduva“ nenurimsta. Atakos seka viena po kitos, keliami dar keli kampiniai ir „Utenio“ gynyba dirba pilnais apsisukimais.

Visgi kėlinio pabaigoje reta uteniškių ataka baigėsi netikėtu bet stipriu ir gražiu, o svarbiausia – tiksliu Timotėjaus Dodleko smūgiu. Rezultatas tampa lygus – 1:1.

Pirmasis kėlinys taip ir baigiasi rezultatu 1:1.

Antrajame kėlinyje pirmą smūgį į vartų plotą atlieka „Utenis“, kamuolys skrieja tiesiai Ivanui Kardumui į rankas. „Sūduva“ bando atakuoti kraštais, kur aktyviai žaidžia A.Švrljuga. Vis tik „Uteniui“ pirmasias atakas pavyksta atmušti ir svečiai antro kėlinio pradžioje žaidžia gan užtikrintai, dažnai kontroliuoja kamuolį.

52-ą minutę atliekamas pirmasis keitimas „Utenio“ gretose, aikštėje pasirodo Edvinas Baniulis, pakeitęs S.Cebarą. Už kelių minučių Edvinas pavojingai smūgiuoja, vartus gelbsti Ivanas Kardumas.

57-ą minutę iš už baudos aikštelės smūgiuoja Povilas Leimonas, tačiau smūgis silpnokas. Tuoj pat pavojingu išpuoliu atsakė „Utenis“, šeimininkų gynėjai nelengvai apsigina.

65-ą minutę geltona kortelė parodoma ir šeimininkų žaidėjui Povilui Leimonui. „Sūduvos“ atakos klimpsta svečių gynybiniuose redutuose, „Utenis“ taip pat esant galimybei bando atakuoti.

Antro kėlinio viduryje „Sūduvos“ vyr. treneris atlieka du keitimus, vietoj Laukžemio ir Verbicko kovon mesdamas Vėževičių ir Antanavičių. Tuoj pat priverstinį keitimą atlieka ir „Utenio“ strategas, vietoj traumą patyrusio Štrauso aikštėn išleisdamas Matsunagą.

90-ą minutę po Antanavičiaus smūgio „Utenį“ gelbsti Rudmilsonas, išmušęs kamuolį iš tuščių vartų. Tuoj pat sekė  pavojingas „Utenio“ išpuolis, pasibaigęs kampiniu, po kurio teko padirbėti Kardumui.

Per pridėtą laiką graži „Sūduvos“ ataka baigėsi lemiamu dūriu – Švrljuga sužaidžia sienelę su Altiparmakovskiu, gražus perdavimas Pauliui Janušauskui ir pastarasis iš kelių metrų galva muša tiksliai. Rungtynės baigiasi sunkia „Sūduvos“ pergale 2:1.

Sūduva 2 - 1 Utenis