FK „Sūduva“ sudėtis:

I.Kardumas,P.Leimonas(87‘D.Antanavičius),H.Ndongas,A.Živanovičius,M.Altiparmakovskis(75‘ R.Vėževičius), V.Slavickas (79‘ A.Jankauskas), A.Švrljuga, E.Veliulis, P.Janušauskas, O.Verbickas, K.Laukžemis

FK „Jonava“ sudėtis:

K.Salikas,B.Spietinis,J.Aleksandravičius,M.Dapkus,E.Ževnerovas,T.Salamanavičius(59‘L.Stonkus), M.Marusičius(70‘V.Barinovas), A.Čuchlejus, K.Upstas(46‘ D.Makaradzė), Tad. Eliošius, A.Rocys

Rungtynes aktyviau pradėjo marijampoliečiai. Toks aktyvumas jau ne pirmą kartą šiame sezone atnešė rezultatą.  Šeimininkų pražanga netoli savo baudos aikštelės, puikus Vaido Slavicko perdavimas ir Henris Ndongas iš artimo atstumo pelno pirmą rungtynių įvartį. Tai atsitiko 2-ąją rungtynių minutę.

Ir po pasiekto įvarčio marijampoliečiai nemažina aktyvumo. 4-ą minutę pavojingai smūgiuoja Karolis Laukžemis, šį kartą įvarčio pelnyti nepavyko.

Po šoko rungtynių pradžioje šeimininkai kiek atsitokėjo ir bandė perimti iniciatyvą. „Sūduva“ į tai stengėsi atsakinėti greitais išpuoliais.

11-ą minutę įtampa kyla „Sūduvos“ baudos aikštelėje, bet viskas marijampoliečiams baigiasi sėkmingai. Dar po kelių minučių vėl neatidumas gynyboje, gerai ,kad ištaisomas.

Po šių momentų svečiai kiek atstumia žaidimą toliau nuo savo vartų ir dažniau valdo kamuolį, neleisdami ypatingai kuo nors pasireikšti jonaviškiams.

Kėlinio viduryje kelis kartus pavojingai ir galingai iš toli smūgiuoja Povilas Leimonas, kiek pritrūksta tikslumo.

33-ią minutę aktyviai atakoje sužaidžia Karolis Laukžemis, prasmūgiuoja maždaug nuo baudos aikštelės linijos, bet kamuolys skrieja tiesiai į vartininką.

Iki kėlinio pabaigos komandų žaidimas vyksta daugiausiai aikštės viduryje, kiek dažniau kamuolį kontroliuoja „Sūduvos“ futbolininkai, tačiau daugiau pasižymėti nė vienai komandai nepavyksta.

Pirmasis kėlinys baigiasi rezultatu 1:0 „Sūduvos“ naudai.

Antrasis kėlinys prasideda atkaklia kova, prasiveržia aistros , Karolis Laukžemis baudžiamas geltona kortele.

„Jonavos“ ekipa bando perimti iniciatyvą, dažnai naudojami ilgesni perdavimai.

52-ą minutę netikėtai krenta įvartis į „Sūduvos“ vartus. Nesusikalbėjimas tarp vartininkų ir gynėjų virto laisviu smūgiu, kurį žaibiškai sužaidę šeimininkai lygina rezultatą – 1:1. Įvarčio autorius – Tomas Salamanavičius.

Netrukus pavojingai šeimininkų baudos aikštelėn įsiveržia Karolis Laukžemis, dvikova, kritimas, bet teisėjo švilpukas tyli.

56‘-ą minutę puiki „Sūduvos“ ataka , Marijanas Altiparmakovskis pamato „įkertantį“ Vaidą Slavicką ir pastarasis „smeigia“ kamuolį į viršutinį vartų kampą! 2:1 „Sūduva“ išsiveržia priekin.

Netrukus Andro Švrljuga atliko pavojingą baudos smūgį, bet kamuolis lekia virš vartų.

62-ą minutę staigi „Sūduvos“ ataka baigiasi Ovidijaus Verbicko smūgiu – Karolis Salykas išsaugo šį kartą savo vartus.

65-ą minutę galingu smūgiu Povilas Leimonas „kala” į virpstą. Tuoj pat Ovidijaus Verbicko smūgį gražiame šuolyje atremia vartininkas.

„Sūduva” nemažina apsukų ir didina spaudimą. 70-ą minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvysta šeimininkų gynėjas Julius Aleksandravičius ir yra priverstas palikti aikštę.

73-ią minutę po puikaus Andro  Švrljugos perdavimo , nespėja tolimojo virpsto „uždaryti” Ernestas Veliulis.

Tačiau po trijų minučių Ernestas reabilituojasi. Graži marijampoliečių ataka, puikus  Paulius Janušausko perdavimas ir Ernestas tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą muša trečią „Sūduvos” įvartį.

„Sūduva” visiškai perima rungtynių kontrolę, žaidžia ramiai ir kuria progą po progos. Dar vienas kampinis prie šeimininkų vartų virsta ketvirtuoju įvarčiu, kurį gan originaliu būdu (sėdėdamas) pasiekia Robertas Vėževičius.

88-ą minutę galėjo pasižymėti ir po keitimo aikštėje pasirodęs Domantas Antanavičius, kurio smūgį nelengvai atrėmė šeimininkų vartininkas.

Teisėjo švilpukas fiksuoja užtikrintą ir gražią „Sūduvos” pergalę svečiuose – 4:1.

Jonava 1 - 4 Sūduva