Marijampolės „Sūduva“ 0-2 Suvalkų „Wigry“

8’ [0-1]

17’ [0-2]

„Sūduva“ susitikimą pradėjo tokia sudėtimi: M. Matuzas, P. Janušauskas, D. Galkevičius, G. Matulevičius, E. Veliulis, D. Isoda, K. Laukžemis, A. Švrljuga, J. Cortes ir du peržiūroje dalyvaujantys futbolininkai.

Marijampolės „Sūduva“ besiruošdama sezonui sužaidė jau ketvirtąsias draugiškas rungtynes. Šį kartą „Arvi“ futbolo arenoje marijampoliečiai priėmė Lenkijos antroje pagal pajėgumą lygoje rungtyniaujančią Suvalkų „Wigry“ ekipą.

Nuo pat pirmų susitikimo minučių netrūko pavojingų epizodų, vyravo aktyvus žaidimas. Jau 5-ąją susitikimo minutę „Sūduvos“ saugas E. Veliulis stipriu smūgiu iš toli patikrino varžovų vartininko budrumą, tačiau vartininkas kamuolį sugavo.

Vos po minutės savo meistriškumą demonstruoti teko „Sūduvos“ vartų sargui M. Matuzui, kuris po sumaišties baudos aikštelėje sužaidė puikiai ir atmušė varžovo iš arti smūgiuotą kamuolį.

Pirmasis įvartis krito jau 8 minutę. Po tolimo „Wigry“ futbolininko smūgio kamuolys kliudė vieną iš Marijampolės ekipos gynėjų ir po rikošeto atsidūrė „Sūduvos“ vartų tinkle.

17 minutę svečiai iš Lenkijos rezultatą padvigubino. Po klaidos gynyboje kamuolį perėmę „Wigry“ atakuojantys žaidėjai nedovanojo šios klaidos ir pelnė antrąjį įvartį.

25 minutę dar kartą komandą išgelbėjo vartininkas M. Matuzas, kuris atrėmė dar vieną pavojingą varžovų smūgį iš artimos distancijos.

Prabėgus kelioms minutės vienas po kito „Sūduvos“ atakuojantys žaidėjai atliko pavojingus smūgius. Iš pradžių peržiūroje dalyvaujantis kolumbietis iš aštraus kampo smūgiavo į vartus, tačiau varžovų vartininkas kamuolį atmušė, o po to kamuolį aikštės viduryje perėmęs K. Laukžemis su varžovų gynėjų „priežiūra“ įsiveržė į baudos aikštelę bei pavojingai smūgiavo, tačiau ir šį smūgį „Wigry“ vartininkas atmušė.

Antroji rungtynių pusė buvo kiek ramesnė. Prie po keitimo aikštėje pasirodžiusio I. Kardumo vartų rimto pavojaus nebuvo, tuo tarpu „Sūduvos“ futbolininkai vis pagrasindavo pavojingais išpuoliais.

54 minutę labai pavojingai iš toli smūgiavo Marijampolės ekipos saugas P. Janušauskas, tačiau šio iš maždaug 20 metrų atstumo smūgiuotas kamuolys praskriejo visai šalia tolimojo vartų virpsto.

Po kelių minučių puikia proga sušvelninti rezultatą nepasinaudojo gynėjas A. Jankauskas, kuris po komandos draugo kampinio liko visiškai laisvas, tačiau jo galva smūgiuotas kamuolys pralėkė šalia vartų.

Susitikimo pabaigoje dar kartą iš toli pavojingai mušė „Sūduvos“ saugas P. Janušauskas, tačiau ir šį kartą įvartis pasiektas nebuvo, nors trūko visai nedaug.

Marijampolės „Sūduva“ ketvirtosiose pasiruošimo sezonui rungtynėse nusileido Suvalkų „Wigry“ ekipai rezultatu 2:0. Kitas draugiškas rungtynes „Sūduva“ žais trečiadienį su Kazlų Rūdos „Šilu“.

Sūduva 0 - 2 Wigry