Rezultatyviame mače – dar viena „Sūduvos“ pergalė

Marijampolės „Sūduva“ Lietuvos futbolo A lygoje iškovojo antrą pergalę iš eilės. Titulą ginantys čempionai 27-ojo turo rungtynėse išvykoje 5:2 (2:1) nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“.

Įsigykite pirmąjį žurnalo #MesSūduva numerį! Leidiniu prekiaujama parduotuvėje „Nuo pieštuko iki…“ (Gedimino g. 14, Marijampolė) arba internete nuopiestukoiki.lt

Vis dėlto dvikovoje svečiams teko pirmiems traukti kamuolį iš vartų tinklo. 6-ąją minutę po Leandro Da Silvos perdavimo į akistatą su vartininku išvestas Jurijus Teterenka savo šansu pasinaudojo.

Nepaisant to, „Sūduva“ greitai ne tik išlygino rezultatą, bet ir išsiveržė į priekį. 13-ąją minutę baudos smūgiu pasižymėjo Guilherme Finkleris, o 24-ąją minutę Rigino Cicilia realizavo 11 metrų baudinį.

„Atlantas“ pirmame kėlinyje galėjo pelnyti ir antrą įvartį. Vis dėlto nuo J. Teterenkos smūgio apsigynė vartų sargas Ivanas Kardumas, o kiek vėliau pro šalį smūgiavo L. Da Silva.

Po pertraukos aikštėje vaizdas pasikeitė – „Sūduva“ akivaizdžiai perėmė iniciatyvą ir pelnė dar tris įvarčius.

63-iąją minutę pasižymėjo Algis Jankauskas, o dar po 10 minučių savo šansą po Danielio Offenbacherio kampinio išnaudojo Aleksandras Živanovičius.

Susitikimo pabaigoje pastarasis legionierius iš Serbijos pažeidė taisykles baudos aikštelėje ir Marius Papšys realizavo 11 metrų baudinį.

90-ąją minutę tašką šiame mače padėjo tiksliai smūgiavęs D. Offenbacheris.

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais spalio 7-ąją 17 val. Kaune su „Stumbru“.