Rezultatyvi pergalė prieš „Utenį“ Visagine

57‘ [1:4] E.Baniulis

78‘ [2:4] E.Baniulis

„Sūduvos“ startinė sudėtis:

I.Kardumas, P.Leimonas, H.Ndongas, Abu Bakras, A.Jankauskas, V.Slavickas, A.Švrljuga, E.Veliulis, D.Antanavičius, O.Verbickas, K.Laukžemis

Rungtynes aktyviau pradėjo marijampoliečiai. Ir jau praktiškai pirmoji sūduviečių ataka baigėsi kampiniu, o pastarasis – 11 m baudiniu, kurį užtikrintai realizavo Henris Ndongas.

Nepaisant įmušto įvarčio, „Sūduvos“ ekipa toliau dominuoja aikštėje, priversdama šeimininkus daugiausiai rūpintis savo vartų gynyba.

12-ą minutę puikus tolimas Henrio Ndongo perdavimas pasiekė Ernestą Veliulį, nuo pastarojo pateko Karoliui Laukžemiui ir pastarasis klastinga, vartininkui nepasiekiama trajektorija pasiuntė kamuolį į tinklą – 2:0 „Sūduvos“ naudai.

15-ą minutę galutinai „palaidoti“ šeimininkus galėjo Ernestas Veliulis. Deja, smūgis galva buvo kiek netikslus.

Žaidimas kiek apsilygino, „Utenio“ futbolininkai pradėjo dažniau lankytis „Sūduvos“ aikštės pusėje, tačiau realaus pavojaus Ivano Kardumo ginamiems vartams nekilo.

„Sūduvos“  futbolininkai palaikė neblogą žaidimo tempą, nevengė atakuodami ir smūgiuoti iš toliau. Kelis kartus laimę bandė Vaidas Slavickas, Ovidijus Verbickas ir Ernestas Veliulis, tačiau smūgiams pritrūkdavo tikslumo arba jie pataikydavo į varžovų gynėjus.

43-ią minutę rimtai pasidarbuoti tenka ir Ivanui Kardumui, atrėmusiam pavojingą šeimininkų puolėjo smūgį. Keli sekę po to kampiniai taip pat kėlė nemažą įtampą „Sūduvos“ baudos aikštelėje.

Pirmasis kėlinys baigiasi rezultatu 2:0 „Sūduvos“ naudai.

Antrasis kėlinys vėl prasideda „Sūduvos” spaudimu bei pavojingomis atakomis.

47-ą minutę Andro Švrljuga pabando laimę tiesiogiai iš baudos smūgio, tačiau kamuolį gaudo „Utenio“ vartininkas.

Neužilgo dar viena „Sūduvos” ataka baigiasi kampiniu, o Andro Švrljugai puikiai  pakėlus kamuolį prie jo pirmasis suskumba „Sūduvos” kapitonas Algis Jankauskas – 3:0. Tai atsitinka 49 – ąją rungtynių minutę.

O už penkių minučių „Sūduva” pelno dar vieną įvartį. Varžovų klaida gynyboje, kamuolys atitenka Povilui Leimonui, seka gudrus perdavimas Ovidijui Verbickui ir pastarasis tiksliu smūgiu siunčia kamuolį į viršutinį vartų kampą – 4:0.

Tiesa, šeimininkų atsako tenka laukti neilgai. Už per didelį atsipalaidavimą „Sūduvos” gynybą baudžia Edvinas Baniulis, švelnindamas rezultatą iki 1:4.

67-ą minutę atliekamas pirmasis keitimas „Sūduvos” gretose.  Vietoje Domanto Antanavičiaus aikštėje pasirodo Giedrius Matulevičius.

Už minutės puikios galimybės neišnaudoja  Ovidijus Verbickas – kamuolys prazvimbia šalia vartų.

70’ –ą minutę dar vienas keitimas marijampoliečių gretose – vietoje Karolio Laukžemio aikštėn žengia Robertas Vėževičius.

78-ą minutę praleidžiame dar vieną įvartį. Po standartinės situacijos dar kartą nesulaikome Edvino Baniulio ir rezultatas tampa 2:4.

87-ą minutę vietoj Ernesto Veliulio aikštėn žengia Artiomas Gurenka.

Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė ir „Sūduva” švenčia antrą pergalę šių metų čempionate.