Progų neišnaudojusi „Sūduva“ nusileido „Sloboda“ komandai

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai draugiškose rungtynėse patyrė pralaimėjimą prieš Serbijos aukščiausiosios lygos Užicės „Sloboda“ komandą. Marijampoliečiai pirmajame kėlinyje praleido du įvarčius, o antroje mačo dalyje sugebėjo sušvelninti rezultatą iki 1-2.

Užicės „Sloboda“ 2  – 1  Marijampolės „Sūduva“

5‘ [ 1 – 0 ]

40‘ [ 2 – 0]

90‘ [ 2 – 1 ] Mohamad Kdouh

„Sūduva“: D.Bartkus ( 63‘ D.Lastauskas ), M.Činikas, D.Isoda ( 60‘ G.Urba ), M.Ugge, M.Kovacevič, M.Šoblinskas, P.Kiselevskis ( 75‘ M.Kardokas ), D.Tumosa (46‘ V.Baranovskij ), A.Brokas ( 46‘ M.Grigaravičius ), K.Chvedukas ( 60‘ A.Vaskela ), F.Petkovski ( 60‘ M.Kdouh ).

Rungtynėse pradžioje „Sūduva“ buvo užgožta agresyvaus, greito ir kokybiško varžovų žaidimo. Jau 5 – ąją rungtynių minutę perdavimą iš krašto „uždarė“ vienas iš serbų žaidėjų.

„Sūduva“ į įvartį sugebėjo atsakyti pavojingu Audriaus Broko baudos smūgiu ir Karolio Chveduko smūgiu iš baudos aikštelės.

Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą, serbai dar kartą sukėlė gaisrą „Sūduvos“ baudos aikštelėje ir po to, kai keli Marijampolės klubo žaidėjai nesugebėjo išmušti kamuolio iš baudos aikštelės, „Sloboda“ pelnė antrąjį įvartį ir įtvirtino savo pranašumą.

Tuo tarpu antrasis rungtynių kėlinys priklausė „Sūduvos“ komandai. Marijampoliečiai nuolat palaikė pavojų varžovų aikštės pusėje. Labai aktyviai rungtyniavo po keitimo pasirodęs krašto saugas Valentinas Baranovskij, kurį varžovų žaidėjai neretai stabdė pražangomis.

„Sūduvai“ nepavyko išnaudoti dviejų puikių šansų įmušti – tiek peržiūroje esantis puolėjas Filipas Petkovski, tiek Marius Šoblinskas iš labai palankių padėčių nenukreipė kamuolio į tinklą.

Sušvelninti rezultatą sugebėjo tik po keitimo pasirodęs Mohamadas Kdouh. 90 – ąją rungtynių minutę „Sūduvos“ libanietis apsukriausiai sužaidė varžovų baudos aikštelėje ir pelnė pirmąjį savo įvartį 2014 – ųjų metų pasirengimo cikle.

Deja, po šio epizodo teisėjas paskelbė rungtynių pabaigą ir Marijampolės komandai teko pripažinti varžovų iš Serbijos pranašumą.

Kitas draugiškas rungtynes „Sūduva“ žais vasario 8 dieną 11 valandą su Švedijos IF „Brompojkarna“ klubu.

IMG_1767 (1280x853) IMG_1755 (1280x853) IMG_1759 (1280x853) IMG_1762 (1280x853) IMG_1763 (1280x853)