Po baudinių serijos – „Sūduvos” pergalė

FinalScore-Recovered

„Sūduvos” klubui LFF taurės varžybų trečiasis etapas tapo tikru trileriu. Jonavoje Marijampolės klubas tik po baudinių serijos įveikė „Lietavos” ekipą (6:5). Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių, nors 121′ minutę „Sūduvos” klubas turėjo progą realizuoti 11 metrų baudinį į Jonavos klubo vartus.

Startinė „Sūduvos” sudėtis:

Ivanas Kardumas, Valentinas Baranovskis (74′ Marius Činikas), Vaidas Slavickas, Ernestas Veliulis, Andro Švrljuga, Karolis Chvedukas (101′ Domantas Antanavičius), Paulius Janušauskas (87′ Marius Šoblinskas), Nerminas Jamakas, Algis Jankauskas, Miljanas Jablanas, Karolis Laukžemis (46′ Tomas Radzinevičius).

Rungtynių eiga:

54′ Valentinas Branovskis baudžiamas geltona kortele.
55′ Miljanas Jablanas baudžiamas geltona kortele.
96′ Karolis Chvedukas baudžiamas geltona kortele.
102′ Marius Šoblinskas baudžiamas geltona kortele.
121′ Nerminas Jamakas neįmuša 11 metrų baudinio.
123′ Vaidas Slavickas baudžiamas geltona kortele.

Nuo susitikimo pradžios „Sūduvos” klubas spaudė savo varžovus bei neleido Jonavos ekipai kontroliuoti žaidimo tempo ir aikštės vidurio. Vieną realiausių „Sūduvos” ekipos progą pirmajame kėlinyje sukūrė Valentinas Baranovskis, bet  „Lietavos“ futbolininkai atlaikė Marijampolės ekipos puolimą bei spaudimą pirmoje rungtynių pusėje. Antroje rungtynių pusėje „Sūduvos” vyriausiasis treneris Aleksandras Veselinovičius į kovą metė Tomą Radzinevičių, kurio indėlis puolime davė teigiamų rezultatų, vis dėlto tiek T.Radzinevičiui, tiek Ernestui Veliuliui išnaudoti savo progų nepavyko.

Nors pratęsime aktyviau ir drąsiau žaidė „Lietavos“ futbolininkai, vis dėlto „Sūduvos” klubas turėjo šansą išplėšti pergalę, kai teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į Jonavos klubo vartus. Tačiau „Sūduvos“  saugo Nermino Jamako smūgį sėkmingai atrėmė Giedrius Kvedaras.  Pasibaigus pratęsimo laikui klubai stojo mušti 11 metrų baudinių. Nors baudinių serijoje pirmieji suklydo „Sūduvos“ žaidėjai, gynėjo Algio Jankausko smūgis buvo nesėkmingas, vis dėlto sėkmingas žaidimas Ivano Kardumo bei tikslūs Ernesto Veliulio, Andro Švrljugos, Nermino Jamako, Miljano Jablano, Tomo Radzinevičiaus bei Mariaus Šoblinsko smūgiai, garantavo Marijampolės „Sūduvos” pergalę Jonavoje.