Rungtynių teisėjas – Rolandas Adžgauskas

Sūduva B“ 6 -2  „Hegelmann Litauen“ (Kaunas)

59‘ [4:1] D.Šešplaukis

60‘ [4:2] A.Alekna

78‘ [5:2] D.Šešplaukis

90‘ [6:2] D.Šešplaukis

Ketvirtose LFF II lygos Pietų zonos pirmenybių rungtynėse„Sūduva B“ekipa iškovojo skambią pergalę. Rezultatyviose ir emocingose rungtynėse įveikta Kauno „Hegelmann Litauen“ vienuolikė – 6:2.

Marijampolės ARVI aikštyne susirinkusiems žiūrovams nuobodžiauti neteko. Jau 14-ą minutę Darius Isoda išvedė savo komandą priekin. Tiesa, netrukus svečiai rezultatą išlygino, bet neilgam. Prasidėjo,  galima sakyti, Deivido Šešplaukio šou J. Iki pertraukos jis pasižymėjo du kartus, antrajame kėlinyje pridėjo dar tris taiklius smūgius, į kuriuos svečiai atsakė vienu įvarčiu.

Beje, pirnojo kėlinio pabaigoje marijampoliečiai neteko vieno žaidėjo, iš aikštės buvo pašalintas M.Kardokas. Tačiau ši aplinkybė nesutrukdė pasiekti pergalės stambiu rezultatu.

Sveikiname visą mūsiškių komandą, o Deividui linkime ir toliau būti tokiam pat aštriam bei rezultatyviam!

„Sūduva B“:

M.Matuzas,D.Isoda,A.Bružas,A.Lekeckas(57‘L.Zingertas),L.Ovčinikovas,D.Kazlauskas,D.Šešplaukis, D.Galkevičius,T.Janušauskas, M.Kardokas, G.Matulevičius.

„Hegelmann Litauen“:

K.Pūras,A.Alekna,L.Vaitiekaitis(70‘A.Listovas),M.Sirvidas,P.Giedraitis,M.Miškinis, R.Bolotovas(79‘E.Kinderis), D.Stulga, A.Česnaitis(70‘E.Mirzojevas), D.Šadbaras(46‘ L.Turauskas), A.Jacenko(60‘M.Zlatkus).

Geltonos kortelės:

„Sūduva B“:  D.Šešplaukis (32‘)

„Hegelmann Litauen“: A.Jacenko(28‘),D.Šadbaras(39‘),P.Giedraitis(61‘),M.Miškinis(82‘),D.Stulga (87‘)

Raudona kortelė:

„Sūduva B“:  M.Kardokas (39‘)

LFF II lygos Pietų zonos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Kauno Žalgiris B”         4     4  0  0   21:2  12

1. NFA                             4     3  0  1   16:4  9

1. Vilniaus „ Panerys”       3     2  1  0    9:5   7

1. Vilniaus „ Viltis”            5     2  1  2  12:14   7

1. Marijampolės „Sūduva B”    4    1  2  1  12:11   5

1. Kybartų „Sveikata”             4     1  2  1   6:9    5

7.Kauno „Hegelmann Litauen”  4      1  1 2   7:12    4

1. „Jonava B”                         3   0   2  1   5:7    2