36‘ [1:0] A.Švrljuga

51‘ [1:1] T.Labukas

„Sūduvos“ startinė sudėtis:

I.Kardumas, R.Abu Bakras, H.Ndongas, A.Jankauskas, V.Slavickas, A.Švrljuga, P.Leimonas, D.Antanavičius, O.Verbickas, R.Vėževičius, M.Altiparmakovskis

Pirmosios rungtynių minutės praėjo lygioje kovoje. Vis tik pirmąją pavojingą progą sukūrė šeimininkai. 7-ąją rungtynių minutę perimamas kamuolys ties aikštės viduriu, Marjanas Altiparmakovskis išvedamas vienas prieš vieną  prieš „Trakų“ vartininką, deja, dvikovą laimi pastarasis.

9-ą minutę niekas neuždaro pavojingai Andro Švrljugos „skersuoto“ kamuolio. Už kelių minučių „Trakų“ gynėjas neleistinai stabdo M.Altiparmakovskį, skiriamas baudos smūgis, o A.Klimavičius baudžiamas geltona kortele. Deja, stiprus V.Slavicko smūgis patikrina gyvatvorės stiprumą.

Svečiai dažnokai stabdo marijampoliečius pražangomis. To pasekoje iki pirmojo kėlinio vidurio trys „Trakų“ žaidėjai prieš save išvysta geltonas korteles (be minėtojo A. Klimavičiaus baudžiami T.Labukas ir Oskaras).

22-ąją rungtynių minutę iš vietų pašoka „Sūduvos“ sirgaliai. Deja, Švrljugos įvartis neįskaitomas – teisėjai užfiksuoja nuošalę.

32-ąją minutę pirmu pavojingu išpuoliu atsako ir „Trakai“. Byčenoko smūgiui pritrūksta tikslumo.

36-ą minutę krenta pirmasis įvartis šiose rungtynėse. Povilas Leimonas atlieka puikų perdavimą Andro Švrljugai ir pastarasis įveikia Igną Plūką. 1:0!

„Sūduva” apsukų nemažina ir paskutinę kėlinio minutę surengia dar vieną pavojingą ataką, pasibaigusią pavojingu, bet kiek netiksliu Roberto Vėževičiaus perdavimu.

Komandos išeina ilsėtis „Sūduvai” pirmaujant  1:0.

Antrąjįį kėlinį žymiai aktyviau pradėjo svečiai iš „Trakų”. Jų spaudimas duoda vaisių – 51-ąją minutę Tadas Labukas lygina rezultatą.

„Sūduva” atsigauna ir vėl perima iniciatyvą. 61-ą minutę Domanto Antanavičiaus smūgį gaudo „Trakų” vartininkas. Dar kelios marijampliečių atakos sukelia įtampą svečių baudos aikštelėje.

Svečiai irgi bando atsakyti savais išpuoliais, tenka padirbėti ir Ivanui Kardumui.

80-ą minutę „Sūduvos” gretose išvystame Giedrių Matulevičių, kuris keičia Domantą Antanavičių.

Po kelių minučių greita šeimininkų ataka vos nesibaigia įvarčiu. Ignas Plūkas pirštų galiukais nukreipia kamuolį virš vartų po Marjano Altiparmakovskio smūgio.

85-ą minutę Robertą Vėževičių keičia Karolis Laukžemis.

89-ą minutę vietoje Marjano Altiparmakovskio aikštėje – Artiomas Gurenko.

Vienoje paskutinių „Sūduvos“ atakų neblogoje pozicijoje atsidūrė Karolis Laukžemis, bet smūgis jam nepavyko.

Galutinis rungtynių rezultatas  – 1:1.