Permainingose rungtynėse „Sūduva“ palaužė „Stumbrą“

S. Dariaus ir S. Girėno stadionas

Rungtynių teisėjas – Donatas Rumšas

Kauno „Stumbras“ 2–3 Marijampolės „Sūduva“

2’ [0-1] T. Radzinevičius

13’ [0-2] E. Jankauskas

24’ [1-2] R. Vėževičius

25’ [2-2] R. Vėževičius

52‘ [2-3] T. Radzinevičius

Startinės komandų sudėtys:

„Stumbras“: R. Broetto, L. Artimavičius, V. Armanavičius, G. Russo (57’ K. Upstas), N. Mačiulis (64’ A. Christian), T. Snapkauskas, A. Basit, A. Muto, A. Bareikis, R. Vėževičius, A. Kore (72‘ E. Skripkinas).

„Sūduva“: I. Kardum, M. Činikas, A. Jankauskas, M. Jablan, V. Slavickas, N. Jamak (48’ P. Janušauskas), P. Leimonas, E. Veliulis, A. Kecap (64‘ P. Pavlovič), E. Jankauskas (85’ V. Baranovskij), T. Radzinevičius.

Marijampolės „Sūduva“ 19-ojo turo „Smscredit.lt A lygos“ rungtynes Kaune pradėjo labai agresyviai ir jau pirmosiomis susitikimo minutėmis išsiveržė į priekį.

Prabėgus vos minutei „Sūduvos“ kapitonas Tomas Radzinevičius pasinaudojo sumaištimi „Stumbro“ baudos aikštelėje ir vienu lietimu iš arti pasiuntė kamuolį į aikštės šeimininkų vartus.

Pelnę įvartį marijampoliečiai nenurimo ir toliau spaudė varžovus, sukūrė keletą aštrių momentų prie „Stumbro“ vartų.

Tryliktąją susitikimo minutę puikų reidą surengė „Sūduvos“ saugas Nerminas Jamakas, kuris sužaidęs keletą kombinacijų su komandos draugais įsivežė į baudos aikštelę ir pastebėjęs įkertantį Eligijų Jankauskas perdavė jam kamuolį. Jaunajam Marijampolės ekipos saugui beliko pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.

Pelnę antrąjį įvartį marijampoliečiai ir toliau kontroliavo žaidimo eigą, nuolat atakavo, tačiau viskas pasikeitė labai greitai. 24 minutę po Nerijaus Mačiulio preciziško perdavimo smūgiu galva į viršutinį vartų kampą pasižymėjo „Stumbro“ saugas Robertas Vėževičius.

Prabėgus vos minutei po Giorgio Russo perdavimo iš krašto, nestipriai, tačiau labai tiksliai smūgiavo pirmojo kauniečių įvarčio autorius Robertas Vėževičius ir pelnė savo antrąjį įvartį.

Kauniečiams išlyginus rezultatą, išsilygino ir žaidimas. Pavojingų momentų buvo mažiau, vieną realiausių progų pelnyti įvartį susikūrė Tomas Radzinevičius, kuomet sulaukęs gero Nermino Jamako perdavimo puolėjas įsiveržė į „Stumbro“ baudos aikštelę ir iš aštraus kampo smūgiavo į vartus, tačiau kamuolys kliudęs vartų virpstą išlėkė už galinės linijos.

Po permainingo ir rezultatyvaus pirmojo kėlinio S. Dariaus ir S. Girėno stadiono švieslentė rodė lygų rezultatą – 2:2.

52 minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Paulius Janušauskas kėlė kampinį, po kurio kamuolį atmušė vienas iš „Stumbro“ gynėjų, o kamuolys atšoko tam pačia P. Janušauskui, kuris atliko dar vieną perdavimą į baudos aikštelę, kur aukščiau visų iššokęs „Sūduvos“ kapitonas T. Radzinevičius pasiuntę kamuolį į tinklą.

„Sūduvai“ išsiveržus į priekį žaidimas klostėsi ramiau, didžioji dalis jo vyko aikštės viduryje. Įpusėjus antrajam kėliniui komandos apsikeitė tolimais bei netiksliais smūgiais. „Stumbro“ gretose laimę iš toli pamėgino Klaudijus Upstas, tuo pačiu atsakė „Sūduvos“ saugas Predragas Pavlovičius.

Rungtynėms artėjant link pabaigos „Stumbro“ futbolininkai mėgino perimti iniciatyvą ir atakuoti, tačiau Kauno ekipai atakose vis pritrūkdavo tikslumo.

Atkakliose ir permainingose rungtynės „Sūduvos“ futbolininkams pavyko iškovoti pergalę ir į savo sąskaitą įsirašyti tris taškus. Du įvarčius Marijampolės ekipai pelnė kapitonas Tomas Radzinevičius, vieną pridėjo Eligijus Jankauskas.