Permaininga kova Kaune baigėsi lygiosiomis

„Optibet A lygoje“ antradienį buvo sužaistos dar vienerios 19-ojo turo rungtynės. Keturiais įvarčiais pažymėtoje dvikovoje Marijampolės „Sūduva“ išvykoje su „Kauno Žalgiriu“ sužaidė lygiosiomis 2:2 (2:1).

Alyga.lt

Rungtynių pradžioje vyravo apylygis žaidimas, bet 16 minutę į priekį išsiveržė kauniečiai. Aktyviai puolime žaidęs Antonas Fase kontratakoje pasinaudojo Grato Sirgėdo perdavimu ir pelnė įvartį iš arti.

„Sūduva“ nesiruošė atiduoti iniciatyvos ir po daugiau nei dešimties minučių atstatė status quo. Xabi Auzmendi baudos aikštelėje išprovokavo Divine’o Naah pražangą, o arbitro paskirtą baudinį smūgiu į dešinį kampą užtikrintai realizavo Kule Mbombo.

Pagreitį įgavę marijampoliečiai kėlinio pabaigoje sudavė dar vieną smūgį varžovams. Kontratakoje į priekį sprintavęs X. Auzmendi susitvarkė su gynėju ir efektingai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą.

Po pertraukos „Kauno Žalgiris“ sustiprino apsukas puolime, tiesa, dažnai jos baigdavosi nesėkmingai. Visgi 64 minutę šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą, kai po G. Sirgėdo pakelto kampinio tiksliai galva smūgiavo Edvinas Girdvainis. Gynėjas čempionate pasižymėjo pirmą kartą nuo 2013 metų.

Abi komandos vėliau bandė ieškoti galimybių įmušti pergalingą įvartį, bet tai nedavė vaisių. Po lygiųjų „Sūduva“ (32 tšk.) toliau rikiuojasi penkta, o „Kauno Žalgiris“ (27 tšk.) užima septintą vietą.