Pergalių serija nutrūko

Lietuvos futbolo A lygoje nutrūko devynerių iš eilės Marijampolės „Sūduvos“ laimėtų rungtynių serija. Titulą ginantys šalies čempionai namie rezultatu 1:2 (1:1) nusileido vis užtikrinčiau trečioje vietoje besijaučiantiems Vilniaus „Riteriams“.

Savo rimtus ketinimus vilniečiai parodė jau 4-ąją dvikovos minutę. Teremas Moffi perėmė kamuolį iš varžovų ir atliko perdavimą Artiomui Gurenkai, kuris išprovokavo sūduviečio pražangą baudos aikštelėje.

Prie 11 metrų atžymos stojęs T. Moffi pelnė savo 8-ąjį šio sezono įvartį.

Po praleisto įvarčio šeimininkai atkuto ir sužaidė puikią atkarpą, kuri, tiesa, nebuvo pažymėta taikliu smūgiu. Kartą Tomas Švedkauskas įspūdingai atrėmė Mihreto Topčagičiaus galva smūgiuotą kamuolį, o kiek vėliau vartų konstrukciją sudrebino Povilo Leimono smūgis.

Vis dėlto 44-ąją minutę „Sūduva“ išlygino rezultatą. Po savalaikio Ovidijaus Verbicko perdavimo Tosaintas Rickettsas laimėjo dvikovą prieš Ričardą Šveikauską bei džiaugėsi 8-uoju įvarčiu šiame sezone.

Antrame kėlinyje „Riteriams“ pavyko primesti sau naudingą žaidimą, o 71 minutę sostinės ekipa išsiveržė į priekį. Donatas Kazlauskas atliko itin klastingą perdavimą komandos draugo link, tačiau šis jo nepasiekė, o kamuolys atsidūrė vartų tinkle.

„Sūduva“ metė visas pajėgas varžovo vartų šturmui, bet teigiamo rezultato nepasiekė. Arčiausiai tikslo buvo Andro Švrljuga, kurio smūgis pataikė į virpstą.

Po šios pergalės „Riteriai“ su 28 taškais jau 5 taškais lenkia ketvirtoje vietoje žengiantį „Kauno Žalgirį“ ir iki 3 taškų sumažino deficitą nuo Vilniaus „Žalgirio“.

„Sūduva“ su 36 taškais ir toliau pirmauja čempionate.