Pergalę Kaune lėmė įspūdingi įvarčiai (santrauka)

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai šį sezoną Kauno „Stumbro“ komandą nugalėjo visus šešis kartus. O 31 turo rungtynėse Kaune tai padarė be didesnių sunkumų -įtikinama persvara 4:1 (3:0).

„Stumbro“ gynėjai su problemomis susidūrė jau rungtynių pradžioje. 8 minutę po Vaido Slavicko perdavimo Robertas Vėževičius baudos aikštelėje atidavė kamuolį Danieliui Offenbacheriui ir austras galingu smūgiu nuo skersinio išvedė savo komandą į priekį.

Po kelių minučių „Sūduva“ turėjo puikią progą padidinti savo pranašumą, kai baudos aikštelėje ranka sužaidė Rafaelis Floro. Vis dėlto Sandro Gotalo smūgį nuo 11 m žymos atrėmė vartininkas Rodrigo Josviakis.

28 minutę vieną gražiausių šio sezono įvarčių įmušė „Sūduvos“ gynėjas Andro Švrljuga. Po efektingo S. Gotalo perdavimo kulnu A. Švrljuga pasižymėjo smūgiu per save.

39 minutę baudos smūgį maždaug iš 20 metrų realizavo Gersonas Acevedo ir marijampoliečiai įgijo trijų įvarčių pranašumą.

64 minutę „Stumbro“ žaidėjas Alseny Bah sušvelnino rezultatą, bet čempionai į tai atsakė dar vienu savo įvarčiu. 67 minutę Vaidas Slavickas, atlikdamas perdavimą iš krašto, po rikošeto pasiuntė kamuolį į vartus.

Rezultatu 4:1 nugalėjusi „Sūduva“ išlieka A lygos lydere. Kitas rungtynes marijampoliečiai žais lapkričio 7 dieną 20 val. namie su Klaipėdos „Atlantu“.