Pergalė atiteko svečiams

Per LFF II lygos Pietų zonos 8 turo rungtynes Marijampolės „Sūduvos“ B komanda nusileido Vilniaus „Žalgirio“ C ekipai 0:2 (0:0).

II lygos turnyro lentelė ir „Sūduvos B“ tvarkaraštis

Pirmajame kėlinyje aikštėje vyko lygi kova ir nė vienai komandai nepavyko susikurti geresnių progų pasižymėti. Padėtis pasikeitė po pertraukos, kai komandos iš karto ėmė keistis pavojingais išpuoliais.

Arčiau tikslo tuomet buvo marijampoliečiai, po kurių smūgių varžovus gelbėjo vartininkas ir skersinis.

Vis dėlto sėkmė šį kartą buvo varžovų pusėjė. 63 min. jie pelnė įvartį po į „SŪduvos“ vartus skirto baudinio, o 65 min. rezultatą padvigubino po gynėjų klaidos.

„Sūduvos B“ sudėtis: Ignas Plūkas, Arnas Paura, Simas Venckevičius (83, Lukas Kvederavičus), Justas Paškauskas, Tautvydas Burdzilauskas, Augustas Valukonis, Saulius Vikertas (84, Ignas Kailius), Paulius Kuconis (46, Tomas Raštutis), Ernestas Burdzilauskas, Karolis Skamarakas (80, Dominykas Pudžemys), Arijus Čebatorius (46, Ignas Raštutis).

Vėliau jau ir „Sūduvą“ nuo trečiojo įvarčio išgelbėjo skersinis, o pačių marijampoliečių atakoms trūko organizuotumo.

Kitas rungtynes „Sūduvos“ B komanda žais rugpjūčio 17 dieną išvykoje su „Kauno Žalgirio“ C ekipa.