Per pirmąsias kontrolines rungtynes įveikta „Palanga“

Marijampolės „Sūduva“ sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes 2018 metais. „Arvi“ futbolo arenos manieže marijampoliečiai susitiko su debiutui A lygoje besiruošiančia „Palanga“ ir nugalėjo ją rezultatu 1:0 (0:0).

Rungtynes „Sūduva“ pradėjo tokios sudėties: Saulius Klevinskas, Choco, Semiras Kerla, Algis Jankauskas, Darius Isoda, Vaidas Slavickas, Povilas Leimonas, Julius Kasparavičius, Ovidijus Verbickas, Josipas Tadičius ir Rigino Cicilia.

Pirmąją progą marijampoliečiai susikūrė jau 4 min., kai vienas prieš varžovų vartininką iššoko J. Tadičius. Deja, puolėjui pritrūko tikslumo.

15 min. labai pavojingu išpuoliu atsakė „Palanga“ ir tik S. Klevinskas įspūdingame šuolyje sugebėjo išgelbėti šeimininkus nuo įvarčio.

Iki pertraukos į pajūrio komandos vartus pavojingai smūgiavo R. Cicilia, V. Slavickas, O. Verbickas, tačiau kamuolys į tinklą nepateko.

Antrąjį kėlinį „Sūduva“ pradėjo kiek pasikeitusi – S. Klevinską, R. Cicilią ir J. Tadičių pakeitė I. Kardumas, R. Vėževičius ir S. Amirzianas.

Pastarasis žaidėjas ir tapo vienintelio rungtynių įvarčio autoriumi, kai įmušė kamuolį į vartus po R. Vėževičiaus perdavimo.

Per likusį rungtynių laiką Marijampolės komandoje buvo atlikti dar 3 keitimai. 57 min. „Sūduvos“ naujokas Gersonas Acevedo pakeitė J. Kasparavičių, 70 min. susižeidusį P. Leimoną – Linas Ovčinikovas, 73 min. Karolis Laukžemis – D. Isodą.

Tuo metu aikštėje „Palanga“ ir antrajame kėlinyje susikūrė vieną idealią progą pasižymėti, bet vėl nesugebėjo įveikti „Sūduvos“ vartininko. 64 min. jau I. Kardumas apgynė savo vartus, nors buvo likęs vienas prieš du varžovus.

„Sūduvoje“ per likusį rungtynių laiką aktyvumu išsiskyrė R. Vėževičius, du kartus buvęs greitų atakų smaigalyje, o S. Kerla po G. Acevedo pakelto kampinio galva pasiuntė kamuolį greta virpsto.

Kitas kontrolines rungtynes Marijampolėje „Sūduva“ žais penktadienį 17 val. su Rygos RFS, kurią treniruoja Valdas Dambrauskas.