Penktadienį – ypatinga „Sūduvos“ B komandos išvyka į Kazlų Rūdą

Liepos 17 d. 19 val. Kazlų Rūdoje įvyks dar vienas Sūduvos krašto derbis, kuriame per LFF II lygos Pietų zonos 5 turo rungtynes susitiks vietos „Šilas“ ir Marijampolės „Sūduvos“ B komanda.

Per šias rungtynes aikštėje susitiks visas būrys futbolininkų, kurie turi daug sąsajų su varžovų miestais.

Tomas Raštutis.

„Sūduvos“ jaunimo ekipai šiemet atstovauja net keturi futbolininkai, į Marijampolę atvykę iš Kazlų Rūdos – Ignas ir Tomas Raštučiai, Saulius Vikertas bei Simas Venckevičius.

S. Vikertui, prieš metus atstovaujant kitai komandai, jau teko žaisti prieš „Šilą“, kurį treniruoja 17-mečio saugo tėtis.

„Sūduvos“ B ekipos kapitonas I. Raštutis pats yra žaidęs „Šile“ 2018 metais, tačiau pernai 20-metis puolėjas mušė įvarčius į „Kazlų Rūdos“ varžovų vartus. Pastarajai ekipai atstovavo ir 18-metis Igno brolis Tomas.

14-metis gynėjas S. Venckevičius jau 2019-aisiais kartu su „Sūduvos“ jaunaisiais futbolininkais kovojo Elitinėje jaunių (iki 15 metų) lygoje.

Visi Kazlų Rūdos sporto centro auklėtiniai šiemet yra svarbūs „Sūduvos“ B ekipos nariai. S. Venckevičius visas ketverias rungtynes praleido aikštėje nuo pradžių iki pabaigos, I. Raštutis tik per pirmąjį mačą Kybartuose su „Sveikata“ buvo pakeistas 80 min., o T. Raštutis šį vienintelį mačą pradėjo tarp atsarginių (žaidė visą antrąjį kėlinį).

Tuo metu S. Vikertas Kybartuose 75 min. buvo pakeistas dėl traumos, du mačus buvo priverstas praleisti, tačiau su „Panevėžio Ekranu“ jau žaidė visas 90 min.

Simas Venckevičius.

Broliai Raštučiai šiuo metu yra rezultatyviausi „Sūduvos“ B ekipos žaidėjai – abu yra pelnę po 3 įvarčius.

Be jų, ekipai 2 įvarčius yra pelnęs Arnas Paura, vieną – Renatas Banevičius.

S. Vikertas šį sezoną 4 kartus buvo įtrauktas į „Sūduvos“ pagrindinės komandos paraišką A lygos rungtynėms, tačiau šioje lygoje į aikštę nežengė. Trečiadienį jis ir I. Raštutis su pagrindine ekipa vyko į „Hegelmann“ LFF taurės turnyro rungtynės Kretingoje su „Minija“ ir Žemaitijoje abu sulaukė savo galimybių pasirodyti aikštėje.

I. Raštutis į aikštę žengė 68 min. ir 76 min. būtent po jo idealaus perdavimo pasižymėjo Josipas Tadičius. S. Vikertas aikštėje pasirodė 79 min.

II lygos Pietų zonos čempionate „Sūduva B“ po 4 runtynių turi 7 taškus ir dalijasi 4-6 vietas. „Šilas“ per trejas rungtynes pеlnė 6 taškus ir dabar užimą 7-ąją poziciją.


LFF II LYGOS PIETŲ ZONOS LENTELĖ IR „SŪDUVOS B“ TVARKARAŠTIS


Kazlų Rūdos ekipa šiemet net 8:1 įveikė „Kauno Žalgirio“ C komandą, 3:0 nepaliko vilčių Vilniaus „BFA B“, tačiau pastarąjį sekmadienį Vilniuje nusileido „Žalgiriui C“ 0:1.

Dar du mačus „Šilas“ sužaidė „Hegelmann“ LFF taurės turnyre. Pirmajame etape 5:1 buvo nugalėtas Klaipėdos „Neptūnas“, bet antrajame po kontraversiškų įvykių mačo pabaigoje pergalė rezultatu 3:2 atiteko BFA pagrindinei komandai.

Kazlų Rūdos ekipoje, tradiciškai, galima rasti visą būrį buvusių „Sūduvos“ narių. Šiemet „Šilo“ paraiškoje įrašyti Audrius Brokas, Gytis Urba, Darius Isoda, Ričardas Beniušis, Džiugas Omilevičius, Tadas Lekeckas, Giedrius Zenkevičius ir Vilmantas Bagdanavičius.