Paskutinis susitikimas su „Jonava“ 2018-aisiais

Marijampolės „Sūduva“ į A lygos kovas po rinktinių pertraukos sugrįš spalio 21-ąją, kai 13 val. išvykoje susitiks su „Jonava“.

Tai bus paskutinis – ketvirtasis – šį sezoną susitikimas su Jonavos ekipa, kuri jau neturi galimybių pakilti į šeštąją vietą, suteikiančią teisę dalyvauti A lygos penktajame rate.

„Jonava“ per 27 rungtynes šiemet surinko 19 taškų ir šiuo metu užima aštuntąją vietą. „Sūduva“ į A lygos kovas sugrįžta būdama vienvalde lydere – per 26 rungtynes surinktas 61 taškas.

Pirmieji trys Marijampolės ir Jonavos komandų mačai 2018-aisiais paliko įvairių įspūdžių. Kovo 8-ąją „Sūduva“ namie nugalėjo 4:2, bet balandžio 28-ąją išvykoje rungtynes baigė lygiosiomis 0:0. Birželio 20-osios rungtynės Marijampolėje vėl baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 2:0.

„Sūduvai“ rungtynės Jonavoje bus pirmosios po rinktinėms skirtos pertraukos, tuo metu „Jonava“ spalio 17-ąją jau spėjo sužaisti atidėtas rungtynes Vilniuje su „Žalgiriu“. Jonaviškiai pirmajame kėlinyje praleido du įvarčius, tačiau antrojo kėlinio pradžioje Mohamedas Emi Djabrailovas rezultatą sušvelnino ir mačas baigėsi tik minimaliu svečių pralaimėjimu 1:2.

Beje, Vilniuje iš aikštės buvo pašalintas ir su „Sūduva“ žaisti negalėjos „Jonavos“ saugas Josephas Di Chiara.