P. Paiva: „Tai buvo kol kas sunkiausios rungtynės“

Marijampolės „Sūduvos“ B komandos vyriausiasis treneris Pedro Paiva po lygiosiomis 1:1 (0:0) pasibaigusių LFF II lygos Pietų zonos 3 turo rungtynių Vilniuje su „Viltimi“ buvo patenkintas galutiniu rezultatu, tačiau ne komandos žaidimu.

„Kol kas mums tai buvo sunkiausios rungtynės. Pirmasis kėlinys mums buvo labai prastas, todėl 0:0 po pirmosios mačo dalies mums buvo geras rezultatas, – sakė portugalas. – Antrajame kėlinyje mūsų žaidimo organizacija pagerėjo, du po keitimo aikštėje pasirodę žaidėjai įnešė savo indėlį. Deja, to neužteko, kad laimėtume.“

Varžovai į priekį išsiveržė 75 min., kai „Sūduvos“ gynėjas, išmušdamas kamuolį, baudos aikštelėje pataikė į komandos draugo ranką ir buvo skirtas baudinys. Rezultatas buvo išlygintas 80 min. – Paulius Kuconis atliko perdavimą į baudos aikštelę, o Tomas Raštutis smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus.

„Yra priežasčių, kodėl mums trūko aiškios strategijos. Man jos nėra naujos, jau anksčiau sakiau, kad turime gerinti įvairius dalykus, ir šios rungtynės tik įrodė, kad buvau teisus. Dirbsime ir stengsimės tobulėti, – kalbėjo „Sūduvos“ jaunimo treneris. – Dabar mūsų laukia dvejos labai sunkios rungtynės, tikiuosi, kad pirmadienį į „Hikvision“ areną susirinks daug žmonių ir suteiks mums papildomą impulsą kovojant dėl pergalės su „Panevėžio Ekranu“.

„Sūduvos“ B komanda su panevėžiečiais Marijampolėje susitiks liepos 13 d. 20 val. Į šias rungtynes nemokamai galės patekti visų tipų „Sūduvos“ sezono kortelių, kuriose nurodytos sėdimos vietos, savininkai. Kiti asmenys jau gali įsigyti bilietus bilietai.lt tinklalapyje arba kasose.