P.Kiselevskis: „Rezultatu galime būti patenkinti, žaidimu – ne“

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai po atkaklios kovos rezultatu 3-1 palaužė Tauragės „Tauro“ komandą. Namuose žaidusiai Marijampolės komandai teko gelbėtis po 51 – ąją minutę pelnyto Jean-Marie Landry Amani įvarčio. Vis dėlto ketvirtoje vietoje žengiatys marijampoliečiai sugebėjo išvengti antro iš eilės taškų praradimo rungtyniaujant su „Tauru”.

Pateikiame „Tauro“ vyriausiojo trenerio Gedemino Jarmalavičiaus, „Sūduvos“ stratego Dariaus Gvildžio bei pirmojo „Sūduvos“ įvarčio autoriaus Povilo Kiselevskio mintis apie rungtynes.

IMG_0081 (1280x853)G.Jarmalavičius po rungtynių kalbėjo:

„Butų įdomu, jeigu pačią pirmą minutę būtume pasinaudoję varžovų dovanėle. Deja, J.Amani į vartus nepataikė. Šiandien mums, kaip ir rungtynėse Tauragėje, pritrūko jėgų. „Sūduvos“ spaudimas davė rezultatą, mes išsigandome, pametėme zonas. Pralaimėjome tikrai gerai komandai, patampėme jiems nervus. Šiai dienai, tokiame lygyje galime žaisti 60-70 minučių.

„Nė kiek nenustebau, kai išsiveržėme į priekį, tai buvo graži ataka! Džiaugiuosi mūsų vartininku, kuriam tik 17 metų. Manau, auga pamaina Ž.Karčemarskui. Šiandien nebuvo R.Vulpe, kelių jaunų žaidėjų, kurie buvo žaidę kitas rungtynes, todėl juos galėjome panaudoti tik 20-30 minučių. Kad M.Stanaitis žais paaiškėjo tik prieš rungtynes, už tai dėkoju „Sūduvos“ medicininiam personalui. Aš galvojau, kad šis žaidėjas šiandien neišeis į aikštę.“

IMG_0085 (1280x853)D.Gvildys po rungtynių kalbėjo:

„Tai buvo nervingos rungtynės. Kai gynėjai žaidžia neužtikrintai, tai persiduoda komandai. Vyrus galiu pagirti nebent už tai, kad praleidę įvartį, sugebėjome perlaužti rungtynes savo naudai jau ne pirmą kartą šiame sezone. Taurgė žaidė disciplinuotai, varžovų puolėjas palaikė įtampą priekyje. Žiūrovams šios rungtynės turėjo patikti, treneriams, ypač man, nelabai, nes buvo nervingos. Progų sukuriame daug, bet nepavyksta jų išnaudoti. Kartais atrodo, kad nepataikyti yra sunkiau nei pataikyti, bet futbolas tuo ir yra įdomus. P.Davidovui ir T.Radzinevičiui davėme poilsio. D.Bartkus yra gero lygio vartininkas, M.Kdouh šiandien turėjo progų, bet jam sunkiai sekasi prisitaikyti prie europietiško futbolo. Žinoma, galima pagirti jaunąjį „Tauro“ vartininką, kuris vartus išsaugojo „sausu“ sudėtingose situacijose.“

IMG_0084 (1280x853)P.Kiselevskis po rungtynių kalbėjo:

„Vertinu teigiamai, iškovoti trys taškai ir tai yra svarbiausia. Rezultatu galime būti patenkinti, bet žaidimu – ne. Nei pirmajame, nei antrajame kėliniuose. Žaidėme su komanda, esančia paskutinėje vietoje ir pirmieji praleidome įvartį. Kaip gali nebūti šoko? Galbūt netgi „Tauras“ yra neparanki mums komanda, nes jau ne pirmą kartą viskas taip sunkiai klostosi. Aikštėje jautėsi T.Radzinevičiaus trūkumas. Jam išbėgus į aikštę puolimas ėjosi lengviau. Situacijoje, kurioje pelniau įvartį, kamuolys atšoko nuo N.Valskio tiesiai ant mano kairės kojos. Aš tiesiog mušiau į tolimąjį kampą ir pavyko pataikyti.“