Niekas nenorėjo nusileisti: „Sūduva B” 3 – 3 „Panerys”

Kaip ir tikėtąsi, LFF II-os lygos Pietų zonos rungtynės tarp „Sūduva B” ir Vilniaus „Panerio” komandų žiūrovų nenuvylė. Daug kietos kovos, įvarčių, emocijų sprogimų ir įvairių spalvų kortelių. O galutinis teisėjų švilpukas užfiksavo rezultatyvias lygiasias  – 3:3 (0:0).

Šį kartą marijampoliečių žaidimas paliko kur kas geresnį įspūdį, nei startinėse rungtynėse. Įmušti trys įvarčiai , tiesa ,į savo vartus irgi praleista tiek pat. Pagrindiniai rungtynių įvykiai vystėsi antrajame kėlinyje. 57-ąją rungtynių minutę Robertas Vėževičius tiksliai smūgiavo nuo 11 m baudinio atžymos, o vos už poros minučių pasižymėjo Markas Kardokas, padidinęs „Sūduvos B” persvarą iki 2:0.

Tačiau patyrusių vilniečių tokia įvykių eiga nesugniuždė ir jie sugebėjo per 2 minutes ne tik sušvelninti, bet ir išlyginti rezultatą.  78-ąją minutę antrajame kėlinyje po keitimo pasirodęs jaunasis Linas Zingertas išveda marijampoliečius priekin (beje, tai jau antrasis Lino įvartis sezone), bet 84-ąją minutę svečiai išlygina rezultatą – 3:3.

Aistros aikštėje kaista, patyrę vilniečių „vilkai” ne visuomet sutinka su teisėjų sprendimais, antrajame kėlinyje pasipila kortelės, o pasibaigus pridėtam laikui dar įvyksta incidentas, po kurio raudonos kortelės parodomos mūsiškių vartininkui Martynui Matuzui ir vilniečių žaidėjui Ramūnui Radavičiui. „Panerio” ekipai emocijas sunkiai sekėsi valdyti ir po rungtynių.

Sekančias rungtynes „Sūduva B“ žais išvykoje, ateinantį penktadienį. Varžovas – lygos ( ir visos Lietuvos futbolo) senbuvis Kybartų „Sveikata“ .