Namie patirtas pralaimėjimas

Marijampolės „Sūduva“ per „Optibet A lygos“ 17 turo rungtynes namie nusileido Vilniaus „Žalgiriui“ 0:2 (0:2).

„Hikvision“ arenos šeimininkai gerai pradėjo rungtynes, kėlė keletą kampinių, bet 11 ir 12 min. svečiai po tolimų perdavimų pelnė du įvarčius ir pasiuntė „Sūduvą“ į nokdauną.

Surikę marijampoliečiai iki pertraukos varžovams leido susikurti dar keletą pavojingų progų, bet komandą gelbėjo Makis Giannikoglou.

Maža to, pirmą pridėto laiko minutę apmaudžią antrą geltoną kortelę užsidirbo ir buvo pašalintas iš aikštės Jevgenas Jefremovas.

Antrajame kėlinyje „Sūduva“, net ir žaisdama mažumoje, sugebėjo ilgiau kontroliuoti kamuolį, bet naudos iš to išpešti nepavyko.

Po šio mačo „Optibet A lygos“ turnyro lentelėje pirmaujantys „Sūduva“ ir „Žalgiris“ turi po 34 taškus.

Kitas rungtynes marijampoliečiai žais birželio 19-ąją Alytuje su „Dainava“.