N.Radžiaus ir D.Gvildžio mintys apie rungtynes su „Tauru“

Marijampolės „Sūduvos“ klubas „Smscredit.lt A lygos 12 turo rungtynėse savo aikštėje rezultatu 3-0 įveikė Tauragės „Tauro“ komandą. Pateikiame Marijampolės komandos senbuvio Nerijaus Radžiaus ir vyriausiojo trenerio Dariaus Gvildžio komentarus apie pasibaigusį susitikimą.

N.Radžius po rungtynių kalbėjo:

„Treneris davė užduotį paspausti varžovus. Žinomoje, kad varžovai bus labiau pavargę nei mes ir bandėme tuo naudotis. Nepavyko išnaudoti kelių progelių, todėl rezultatas po pirmojo kėlinio buvo gana slidus. Vis dėlto po pertraukos įmušėme dar du įvarčius ir laimėjome rungtynes. Žiurovams galbūt nebuvo labai įdomu žiūrėti šias rungtynes, jiems norėtųsi labiau permainingo futbolo, kur abi komandos sukuria pavojingų epizodų. Bet žaidėjams tai buvo gana lengvos rungtynės. Džiugu, kad varžovai beveik nesukūrė progų įmušti, toks ir yra mūsų tikslas – žaisti, nepraleisti, įmušti ir laimėti.

D.Gvildys po rungtynių kalbėjo:

„Antrajame kėlinyje rezultatui esant 2-0 varžovai nuleido rankas. Galėjome sužaisti truputį protingiau ir rungtynes pabaigti visai kitokiu rezultatu. Iki 70 minutės, kai įleidome du jaunus žaidėjus, komanda žaidė tikrai neblogai. Jeigu nori tobulėti ir būti solidžia komanda, turi žaisti iki galo. Man nepatiko, kad nustojome laikytis drausmės gynyboje.

„Neišnaudojome daug progų – N.Valskis, A.Brokas, A.Breivė galėjo įmušti įvarčius. Jeigu taip bus žaidžiant su stipresnėmis komandomis – turėsime problemų. Bet yra ir kuo pasidžiaugti. Iki keitimų komanda tikrai žaidė gerą, greitą, įdomų futbolą.“