Momentai iš Marijampolėje vykusio šeimų turnyro

 

Liepos 20 dieną kartu su Europos vaikinų iki 19 metų futbolo čempionatu prasidėjo ir Marijampolės futbolo centro organizuojamas tradicinis šeimų futbolo turnyras, kuris jau vyksta ketvirtus metus iš eilės. Futbolo šventėje varžėsi devynios šeimos: Kriaučiūnai, Šnekučiai, Padolskiai, Tamulynai, Razučiai, Bačkieriai (visos šeimos iš Marijampolės), Šnekučiai (Kaunas), Varnagiriai (Narto kaimas), Pucėtai (Smilgių kaimas).

 

Po atkaklių ir įdomių pogrupių varžybų į pusfinalius pateko abi Šnekučių, Kriaučiūnų ir Padolskių šeimos. Prasidedant antrajam etapui, šeimos varžėsi taiklumo rungtyje, kurioje Lietuvos futbolo federacijos įsteigtus prizus laimėjo  vyrų tarpe Artūras Šnekutis, moterų, merginų ir mergaičių tarpe Goda Tamulynaitė, o jauniausiųjų šeimos atstovų rungtyje laimėjo Vesta Padolskytė.

 

Po pusfinalių rungtynių, kuriose susitiko vienoje poroje Šnekučių šeimos, laimėjo marijampoliečiai, o antroje poroje savo pranašumą įrodė Kriaučiūnų šeima, įveikusi Padolskius, tad didžiajame finale susitiko marijampoliečių Kriaučiūnų ir Šnekučių šeimos. Pasibaigus pagrindiniam laikui nugalėtojai nepaaiškėjo, todėl buvo mušami baudiniai, po kurių nugalėtojų taurę ir geriausios futbolo šeimos vardą iškovojo Kriaučiūnai, kuriems taurę ir medalius įteikė Marijampolės savivaldybės sporto skyriaus vyriausioji specialistė Vida Tamkevičienė.

 

Asmeniniais prizais buvo apdovanoti: Gintaras Tamulynas, Vilija Bačkierienė, Nojus Šnekutis, Emilijus Razutis.

 

Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti Marijampolės savivaldybės, Lietuvos futbolo federacijos, Marijampolės apskrities futbolo federacijos įsteigtais suvenyrais ir prizais.

 

Renginį organizavo Marijampolės futbolo centro treneris Martynas Karpavičius ir savanorės „Moterys už futbolą“ iniciatorės.

 

Tre_Źios vietos laim_Śtojas (600x800) Tradicinio _Īeim__ turnyro prizinink_Śs Kriau_Źi_½n__ ir _Āneku_Źi__ _Īeimos. Nuotr. Egl_Śs Inkratait_Śs (800x470) Taiklumo rungt_» i_Īband_Ś jauniausias turnyro dalyvis i_Ī _Āneku_Źi__ _Īeimos. Nuotr. Egl_Śs Inkratait_Śs (800x658) Nugal_Śtoj__ taur_Ö Kriau_Źi_½n__ _Īeimai _»teik_Ś Marijampol_Śs savivaldyb_Śs sporto skyriaus vyriausiioji specialist_Ś Vida Tamkevi_Źien_Ś. Nuotr. Egl_Śs Inkratait_Śs (800x710) ''Moterys u_Š futbol_ģ'' savanor_Ś _Īeim__ futbolo turnyre. Nuotr. Egl_Śs Inkratait_Śs (800x485) Antros vietos laim_Śtojai - _Āneku_Źiai (639x800)