Marijampolietės „Hummel“ pirmenybes pradėjo pergalėmis

Gegužės 29 d. Marijampolės FC „Sūduva“ merginų futbolo komanda startavo Lietuvos moterų asociacijos „Hummel“ lygos pirmenybėse. Marijampolietės A  pogrupyje varžosi kartu su Alytaus SRC, Alytaus MFK-Dzūkija,  Alytaus r. MFK „Alovė“, Lazdijų FK „Lazdė“ ir Druskininkų V. Kapčiaus FM komandomis. B pogrupyje pirmenybėse dalyvauja  Vilniaus MFK „Žalgiris“, Varėnos jaunimo rinktinės, Vilniaus FM, Prienų FK „Prienai“, Kauno FK „Kibirkštėlės“, Vilniaus MFK „Žalgiris“-B komandos.

Pirmojo turo varžybos vyko Druskininkuose. Startinėse rungtynėse marijampolietės susitiko su Alytaus r. MFK „Alovė“ ekipa.  Jau 7-ą minutę po saugės  Miglės Padolskytės įvarčio  mūsiškės išsiveržė į priekį. Antrasis įvartis į varžovių vartus krito po gynėjos Godos Tamulynaitės pakelto kampinio, kurį puikiai užbaigė puolėja Gabija Valiukevičiūtė. Baigiantis pirmajam kėliniui Miglė Padolskytė dar kartą nuginklavo varžovių vartininkę – 3:0. Antrajame kėlinyje varžovėms pavyko pelnyti garbės įvartį, tad finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo FC „Sūduva“ merginų pergalę rezultatu  3:1.

Antrose rungtynėse marijampolietės po tikslaus gynėjos Godos Tamulynaitės smūgio minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Alytaus SRC futbolininkes ir iškovojo dar tris taškus.

Praėjusiose Lietuvos pirmenybėse varžėsi 10 komandų, tarp kurių Marijampolės FC „Sūduva“ futbolininkės iškovojo bronzos medalius.

Antrasis pirmenybių turas numatomas rugsėjo mėnesį.

FC „Sūduva“ merginų komandai atstovavo vartininkė  Augustė Zubrickaitė; gynėjos – Goda Tamulynaitė, Vestina Padolskytė, Kotryna Eidukaitytė, Austė Šeimytė, Meda Leonavičiūtė; saugės –  Miglė Padolskytė, Danielė Ulevičiūtė, Karolina Sizincovaitė; puolėjos – Gabija Valiukevičiūtė, Adrija Gibaitė.

Komandos treneris – Martynas Karpavičius.