Marijampolietės – Lietuvos čempionės!

Rezultatyviausia komandos _Šaid_Śja Kamil_Ś Omelevi_Źi_½t_Ś (800x661)Marijampolės FC „Sūduva“ mergaičių futbolo komanda birželio 5 dieną Ukmergės centriniame stadione žaidė Lietuvos mergaičių gimusių 2002 metais ir jaunesnių futbolo čempionate.

Finaliniame ture marijampolietės 3 – 1 nugalėjo šeimininkių Ukmergės SC komandą (Kamilė Omelevičiūtė įmušė 2 įvarčius, Gabija Valiukevičiūtė 1). Antrose varžybose Marijampolės FC „Sūduva“ komanda  7-1 įveikė Nemenčinės „Rūta“ komandą (Kamilė Omelevičiūtė 2, Gabija Valiukevičiūtė 2, Kotryna Eidukaitytė 2 ir Ineta Omelevičiūtė 1 įvartį).

Paskutinėse varžybose tarp Marijampolės ir Jonavos KKSC komandų sprendėsi, kas taps čempionėmis. Rungtynių pradžioje pirmos pasižymėjo Jonavos  komanda, tačiau baigiantis pirmam kėliniui po Kamilės Omelevičiūtės ir Gabijos Valiukevičiūtės tikslių smūgių FC „Sūduva“ komanda išsiveržė į priekį 2-1. Antras kėlinys prasidėjo marijampoliečių atakomis ir po kelių minučių Kamilė Omelevičiūtė nuginklavo varžovių vartininkę 3-1, tačiau netruko ilgai laukti įvarčio, kai po baudos smūgio Jonavos žaidėja tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus 3-2. Rungtynėms einant į pabaigą Kamilė Omelevičiūtė pelnė trečiąjį įvartį ir padidino marijampoliečių persvarą 4-2. Pabaigoje Jonavos KKSC komandai pavyko sušvelninti rezultatą 4-3, tačiau pergalę šventė FC „Sūduva“ komandos žaidėjos.

Geriausia _Šaid_Śja i_Īrinkta Agn_Ś Omelevi_Źi_½t_Ś (pirma i_Ī de_Īn_Śs) (800x601)

I vieta – Marijampolės FC „Sūduva“

II vieta – Jonavos KKSC

III vieta – Ukmergės SC

IV vieta – Nemenčinės „Rūta“

Rezultatyviausios komandos žaidėjos: saugė Kamilė Omelevičiūtė 7 įvarčiai ir puolėja Gabija Valiukevičiūtė 4 įvarčiai. Geriausia gynėja išrinkta Goda Tamulynaitė, o geriausia žaidėja Agnė Omelevičiūtė.

Marijampol_Śs FC ''S_½duva'' komanda Lietuvos mergai_Źi__ 2002 gimimo met__ futbolo _Źempion_Ś (800x573)