Po draugiškų rungtynių „Sūduvos” futbolininkai aikštę paliko nuleistomis galvomis

Marijampolės „Arvi” futbolo arena

Marijampolės „Sūduva”  1 – 4  Kauno „Stumbras”

22′ [ 0 – 1 ]

24′ [ 0 – 2 ]

30′ [ 0 – 3 ]

36′ [ 0 – 4 ]

90′ [ 1 – 4 ] Mohamad Kdouh

38′ M.Šoblinskas nerealizavo 11 metrų baudinio

„Sūduva”: D.Bartkus, M.Činikas ( 65′ V.Bagdanavičius ), M.Ugge, D.Isoda ( 58′ G.Urba ), M.Kovačevič (65′ P.Daukša ), P.Kiselevskis (57′ M.Kdouh ), M.Šoblinskas ( 65′ D.Tumosa ), V.Baranovskij ( 38′ M.Grigaravičius ), A.Brokas ( 38′ A.Vaskela ), K.Chvedukas, T.Radzinevičius.

Rungtynių pradžioje žaidimo eigą kontroliavę „Sūduvos” futbolininkai antroje pirmojo kėlinio pusėje buvo priblokšti tolimų tikslių svečių smūgių. Tris įvarčius praleidę marijampoliečiai stengėsi atakuoti, tačiau visi bandymai klimpo varžovų gynyboje.

36 – ąją rungtynių minutę po kampinio Kauno „Stumbras” pelnė ketvirtąjį įvartį. Netrukus po šio epizodo „Sūduva” surengė vieną aštresnių savo atakų, kurios smaigalyje atsidūręs Valentinas Baranovskij buvo nugriautas baudos aikštelėje ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Baudinį ėmėsi realizuoti Marius Šoblinskas, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pataikė į vartus virpstą ir į vartus neįskriejo.

Taigi komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 0-4 I lygoje rungtyniausiančio Kauno „Stumbro” naudai.

Antrajame kėlinyje „Sūduva” stengėsi atakuoti, švelninti rezultatą, bet visos pastangos bubo bergždžios. Realias galimybes įmušti turėjo tolimą smūgį atlikęs M.Šoblinskas, po kampinio pavojingai atakavęs Gytis Urba ir vienas prieš vartininką išbėgęs Karolis Chvedukas. Vis dėlto visi bandymai liko neišnaudoti, o garbės įvartį „Sūduva” pelnė tik 90 – ąją rungtynių minutę vienas prieš vartininką išvestas Mohamadas Kdouh pasiuntė kamuolį į vartus.

Po šio įvarčio mačo arbitras paskelbė rungtynių pabaigą ir Kauno „Stumbro” komandos pergalę.