Marijampolėje kovingos „Sūduvos” ir „Atlanto” lygiosios

FinalScore-Recovered

„SMScredit.lt A lygos“ XVI turo rungtynėse Marijampolėje, „Sūduvai” nepavyko pasiekti trečiios pergalės šiame sezone prieš Klaipėdos „Atlantą” 3-3 (0-0). Po pertraukos Marijampolėje įvykęs trileris – nugalėtojo neišaiškino.

Prieš susitikimą „Sūduvos” startinėje sudėtyje įvyko tam tikrų pasikeitimų. Vietoje, dėl geltonų kortelių susitikimą priversto praleisti, Andro Švrljugos startinėje sudėtyje pasirodė Marius Činikas. Iš Lenkijos į gimtąją Marijampolę sugrįžęs Povilas Leimonas, startinėje sudėtyje, atraminio saugo pozicijoje, pakeitė Paulių Janušauską. Tuo tarpu atakuojantis saugas Predragas Pavlovičius šį kartą susitikimą pradėjo startinėje sudėtyje pakeisdamas Karolį Chveduką. Taip pat vietoje traumuoto Ernesto Veliulio, Aleksandras Veselinovičius šansą suteikė Valentinui Baranovskiui.

„Sūduvos” sudėtis:

Ivanas Kardumas, Miljanas Jablanas, Algis Jankauskas, Vaidas Slavickas, Marius Činikas (77′ Karolis Laukžemis), Povilas Leimonas (77′ Paulius Janušauskas), Nerminas Jamakas, Valentinas Baranovskis (46′ Eligijus Jankauskas), Admiras Kecapas, Predragas Pavlovičius, Tomas Radzinevičius.

Rungtynių eiga:

Pirmoje rungtynių pusėje daug pavojiingų epizodų nebuvo:  Markas Beneta ir Marius Papšys smūgiais iš toli patikrino Ivano Kardumo budrumą, o Admiro Kecapo bandymą galva blokavo varžovų gynėjas

46′ Eligjus Jankauskas debiutuoja „Sūduvos” gretose, pakeisdamas Valentiną Baranovskį krašto saugo pozicijoje. V.Baranovskis pirmoje susitikimo pusėje patyrė stiprų susidūrimą su „Atlanto” ekipos žaidėju.

49′  Tomas Radzinevičius perdavė kamuolį link Predrago Pavlovičiaus, kuris atitrūko nuo oponento ir tiksliu smūgiu pažeme pergudravo Povilą Valinčių. Rezultatas 1:0 „Sūduvos” naudai.
52′ Eligijus Jankauskas prarado kamuolį, o jį arčiau varžovų vartų perdavęs Olegas Dmitrijevas tik stebėjo, kaip Rokas Gedminas pabėgo nuo varžovo ir įmušė įvartį trečiame mače iš eilės. Rezultatas 1:1.
62′  Po keitimo aikštėje pasirodęs Donatas Kazlauskas iš dešinio krašto perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur O. Dmitrijevas turėjo itin daug laisvės. Rusui beliko įvertinti situaciją bei neatremiamai smūgiuoti kaire koja. Rezultatas 2:1 „Atlanto” naudai.
67′ Kazimieras Gnedojus (Atlantas) baudžiamas geltona kortele.
67′ Kazimieras Gnedojus (Atlantas) baudžiamas raudona kortele.
73′ Maksimas Maksimovas perdavė kamuolį link Abdoulo Syllos, kuris išnaudojo ruso perdavimą ir įveikė Ivaną Kardumą. Tai buvo aštuntasis Klaipėdos ekipos legionieriaus įvartis šiame sezone. Rezultatas 3:1 „Atlanto” naudai.
75′ Markas Beneta (Atlantas) baudžiamas geltona kortele.
76′ Standartinės padėties metu Aleksejus Jepifanovas galva nukreipė kamuolį į savo vartus Rezultatas 3:2 „Atlanto” naudai.

76′ Marių Činiką bei Povilą Leimoną aikštėje pakeičia Karolis Laukžemis ir Paulius Janušauskas.
81′ E. Jankauskas atliko rezultatyvų perdavimą T. Radzinevičiui, kuris išlygino susitikimo rezultatą.
82′ Abdoulas Sylla (Atlantas) baudžiamas geltona kortele.