LFF taurės turnyre laukia rungtynės su Klaipėdos „Koralu“

Trečiajame LFF taurės etape Marijampolės „Sūduvos” laukia dvikova su LFF Pirmoje lygoje rungtyniaujančia Klaipėdos „Koralo” komanda. Nors pastarosios ekipos nėra tarp Pirmos lygos lyderių, nereikėtų abejoti, kad rungtynėse prieš marijampoliečius „Koralo” futbolininkai pasistengs parodytis geriausias savo savybes.   

 

Klaipėdos „Koralas” – neilgą istoriją skaičiuojantis futbolo klubas.Įkurtas vos prieš kelis metus, „Koralas” šiemet debiutavo LFF Pirmoje lygoje. Tiesa, kaip dažnai būna debiutantams, reikalai ten klostosi ne itin lengvai. Kol kas su 13 –a taškų po 11-os rungtynių „Koralas” užima 14-ą vietą turnyrinėje lentelėje. Tačiau ekipa jau sugebėjo iškovoti skambių pergalių prieš lygos senbuvius, pretendentus į prizines vietas (pvz., nugalėta Gargždų „Banga” rezultatu 3:1).

 

 

 

Kaip ir „Sūduva” atstovai, „Koralo” futbolininkai kovas šiame LFF taurės turnyre pradėjo nuo antrojo etapo. Jame klaipėdiečiai įveikė FK „Akmenės cementas” komandą rezultatu 3:1. Visi įvarčiai šiame susitikime buvo pelnyti antrame kėlinyje. Klaipėdiečių gretose „dubliu” pasižymėjo jaunasis J.Bičkus. Tuo tarpu Pirmos lygos pirmenybėse kol kas rezultatyviausias „Koralo” gretose – Marius Stonkus (4 įvarčiai).

 

 

„Sūduva“ tik trečiadienį sužaidė A lygos rungtynes su reprezentacine Klaipėdos komanda- „Atlantu“, tad laiko pilnai atsistatyti, be abejo, trūksta. Klaipėdoje „Sūduvos“ gretose . tikėtina,matysime ir žaidėjus, kurie rečiau passirodo pagrindinėje komandos sudėtyje. Marijampoliečių gretose yra ir nuostolių, keli žaidėjai patyrę nedideles traumas. Tad rungtynės uostamiestyje – gera proga likusiems žaidėjams pademonstruoti savo galimybes.

 

 

 

2017.06.23, penktadienis, Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštė

19:00  Klaipėdos „Koralas“- Marijampolės „Sūduva”