LFF taurėje „Sūduvai“ „įkasti“ mėgins LFF I lygos nugalėtojai

FKLietava

Vakar „Arvi“ futbolo arenoje „Sūduva“ be didesnio vargo įveikė Utenos „Utenį“ ir neleido atitrūkti Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkams, su kuriais Marijampolės ekipa kaunasi dėl „Smscredit.lt A lygos“ apdovanojimų.

„Sūduviečiai“ laiko poilsiui neturi daug – jau trečiadienį jų laukia LFF taurės ketvirtfinalio pirmosios rungtynės. Burtai lėmė, kad Aleksandro Veselinovičiaus auklėtiniai susigrums su neseniai LFF I lygos nugalėtojų vardą užsitikrinusiais Jonavos „Lietavos“ futbolininkais.

Jonavos „Lietava“ du kartus yra pasiekusi LFF taurės pusfinalį – 1962-aisiais bei 1978-aisiais metais. Jonavos ekipa taip pat keturis kartus yra laimėjusi LFF I lygą (1993 m., 1999 m., 2012 m. bei 2015 m.).

Praėjusiame LFF taurės etape Marijampolės „Sūduva“ tik antrajame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš Telšių „Džiugą“ ir dviejų Tomo Radzinevičiaus įvarčių dėka žengė į kitą etapą. Tuo tarpu Jovanos „Lietava“ kiek netikėtai palaužė aukštesnėje lygoje rungtyniaujančio „Klaipėdos granito“ pasipriešinimą. „Lietava“ susitikimo pradžioje į nokdauną pasiuntė svečius iš Klaipėdos, kuomet trečiąją rungtynių minutę Marius Ganusauskas pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, tačiau 34 minutę „Kl. Granitas“ atsitiesė ir išlygino rezultatą. Pagrindinis mačo laikas baigėsi esant lygiam rezultatui, tad komandoms teko žaisti pratęsimą. 109 minutę greitos atakos metu „Lietavos“ saugas Eisvinas Utyra išbėgo vienas prieš vartininką ir pradžiugino į stadioną susirinkusius sirgalius puikiu įvarčiu, kuris atvėrė jonaviškiams kelią į kitą LFF taurės etapą.

„Sūduva“ su „Lietava“ jau buvo susidūrusi šių metų pradžioje. Tuomet sezonui besirengiančios ekipos žaidė draugiškas rungtynes Kėdainiuose. Šiose rungtynėse pergalę šventė „Sūduva“, kuri antrame kėlinyje pelnė tris įvarčius ir iškovojo pergalę 3:0. Įvarčius į Jonavos ekipos vartus mušė du kartus pasižymėjęs Povilas Kiselevskis ir vieną tikslų smūgį pridėjęs Karolis Chvedukas.

Trečiadienio rungtynėse „Sūduva“ savo gretose neturės vieno žaidėjo. Ilya Tsyvilka vakar dienos rungtynėse su „Uteniu“ „užsidirbo“ ketvirtąją geltoną kortelę šiame sezone ir bus priverstas praleisti trečiadienio rungtynes dėl diskvalifikacijos.

Pirmosios LFF taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Jonavos „Lietavos“ vyks trečiadienį, 20 valandą, „Arvi“ futbolo arenoje.