„Sūduva” sužaidė lygiosiomis su Lenkijos aukščiausios lygos klubu

Lečnos „Gornik” 0-0 Marijampolės „Sūduva”

Startinė „Sūduvos” komandos sudėtis: D. Bartkus, M. Kovacevič, M. Ugge, D. Isoda, M. Činikas (88′ T. Klimavičius), I. Tsyvilko, M. Šoblinskas, C. Martinez (68′ G. Russo), V. Baranovskij (82′ E. Puzara), A. Vaskela, T. Radzinevičius (72′ M. Kardokas).

Rungtynių pradžioje pranašumas priklausė aikštės šeimininkams Lenčos „Gornik” futbolininkams, kurie nuolat spaudė „Sūduvą” savo aikštės pusėje, taip pat šeimininkai sukuria daugiau pavojingų progų prie marijampoliečių vartų.

Po vieno „Gornik” komandos žaidėjo pakelto kampinio pavojingai smūgiavo Lenkijos klubo puolėjas. Šiame epizode šeimininkams įvarčio įmušti nepavyko, tačiau ranką susižeidė „Sūduvos” vartininkas Džiugas Bartkus. „Sūduvos” medicinos personalas suteikė pagalbą vartininkui ir jis tęsė rungtynes toliau.

16 minutę Džiugas Bartkus išgelbėjo marijampoliečius nuo įvarčio. „Gornik” futbolininkas pavojingai atliko baudos smūgį nuo maždaug 17 metrų, tačiau D. Bartkus sužaidė užtikrintai.

Visą pirmąjį kėlinį žaidimas nekito – „Gornik” atakavo ir spaudė marijampoliečius, tuo tarpu „Sūduva” stengėsi surengti pavojingas kontratakas. Kelios iš „sūduviečių” greitų atakų buvo pavojingos, tačiau, kad būtų pasiektas įvartis vis trūkdavo tikslumo.

Pirmąjame kėlinyje nei vienai komandai pasižymėti nepavyko, rezultatas išliko 0:0.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje žaidimas truputį išsilygino, „Gornik” komandos spaudimas sumažėjo, kova vyko aikštės viduryje.

60 minutę puikią progą pasižymėti turėjo „Gornik” klubo žaidėjas, kuris pabėgo nuo nuo „Sūduvos” gynėjų ir atsidūrė vienas prieš vieną prieš Džiugą Bartkų. Pasižymėti Lečnos klubo žaidėjui nepavyko, nes į gynybą greitai sugrįžo Miloš Kovačevič ir kamuolį išmušė.

Per likusį antrojo kėlinio laiką teritorinė persvara priklauosė Lečnos klubui, tačiau pavojingų progų įmušti tiek „Gornik”, tiek „Sūduva” neturėjo.

Antrame kėlinyje abiejų komandų sudėtyse nestigo keitimų, abi komandos leido pasireikšti ir atsarginiams žaidėjams.

Rungtynės baigėsi be įvarčių rezultatu 0:0.