Kvietimai į rinktinę – K.Laukžemiui, A.Jankauskui, V.Slavickui ir O.Verbickui

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Edgaras Jankauskas į nacionalinę komandą ruoštis kontrolinės rungtynėms su Gruzija ir Armėnija pakvietė net keturis Marijampolės „Sūduvos“ žaidėjus!

Vaidas Slavickas ir Ovidijus Verbickas yra nuolat kviečiami į rinktinę, Algis Jankauskas tokio dėmesio sulaukė po 6 metų pertraukos, o Karolis Laukžemis – pirmą kartą karjeroje. Be to, rinktinės trenerių štabe ir toliau darbuosis „Sūduvos“ vartininkų treneris Audrius Ramonas.

Naują lapą verčianti rinktinė šiais metais sužais beveik dvigubai daugiau rungtynių nei pernai ir rudenį varžysis UEFA Tautų lygos turnyre, kuris gali tapti papildomu keliu patekti į 2020 metų Europos čempionatą.

Į pirmąją šių metų stovyklą, kuri vyks Kaukaze, iš viso pakviesti trys naujokai. Be K. Laukžemio, tokios garbės nusipelnė jaunimo rinktinės nariai Justas Lasickas ir Danielis Romanovskis.

Dėl traumų rinktinės rungtynes šį kartą teks praleisti Vytautui Andriuškevičiui, Vykintui Slivkai, Emilijui Zubui, o Lukas Spalvis stovykloje negalės dalyvauti dėl šeimos pagausėjimo.

Lietuvos rinktinė kitą trečiadienį išvyks į Tbilisį, kur kovo 24 d. susitiks su Gruzijos nacionaline komanda, o po trijų dienų Jerevane išbandys jėgas su Armėnijos rinktine.

Kandidatų sąrašas rungtynėms su Gruzija ir Armėnija

Vartininkai
Ernestas Šetkus (Haifos „Hapoel“, Izraelis)
Edvinas Gertmonas („Rennes“, Prancūzija)
Vytautas Černiauskas (Sofijos CSKA, Bulgarija)

Gynėjai
Valdemaras Borovskis („Trakai“)
Edvinas Girdvainis (Tomsko „Tom“, Rusija)
Linas Klimavičius (Vilniaus „Žalgiris“)
Vaidas Slavickas (Marijampolės „Sūduva“)
Algis Jankauskas (Marijampolės „Sūduva“)
Justinas Januševskis („Trakai“)
Egidijus Vaitkūnas („Minsk“, Baltarusija)
Rolandas Baravykas (Vilniaus „Žalgiris“)

Saugai
Fedoras Černychas (Maskvos „Dynamo“, Rusija)
Mantas Kuklys („Žetysu“, Kazachstanas)
Arvydas Novikovas (Balstogės „Jagiellonia“, Lenkija)
Ovidijus Verbickas (Marijampolės „Sūduva“)
Daniel Romanovskij (Vilniaus „Žalgiris“)
Artūras Žulpa (Kostanajaus „Tobol“, Kazachstanas)
Justas Lasickas (Belgrado „Zemun“, Serbija)
Simonas Paulius („Kauno Žalgiris“)
Modestas Vorobjovas („Trakai“)

Puolėjai
Darvydas Šernas (Kfar Sabos „Hapoel“, Izraelis)
Nerijus Valskis (Tel Avivo „Bnei Yehuda“, Izraelis)
Karolis Laukžemis (Marijampolės „Sūduva“)