Rezultatyviose rungtynėse „Sūduva” įveikė „Kruoją”

Pakruojo miesto stadionas

Rungtynių teisėjas – Darius Petraška

Pakruojo „Kruoja” 2 – 4  Marijampolės „Sūduva”

16′ [ 1 – 0 ] Nerijus Mačiulis

20′ [ 1 – 1 ] Nerijus Valskis

36′ [ 1 – 2 ] Nerijus Valskis

45′ [ 1 – 3 ] Tomas Radzinevičius

65′ [ 2 – 3 ] Robertas Vėževičius

80′ [ 2 – 4 ] Nerijus Valskis

„Kruoja”: M.Eltermanis, V.Pocevičius, D.Lunskis, D.Arlauskis, G.Slavickas, D.Strockis ( 46′ A.Tiškevič ), Y.Keita, A.Arlauskas, N.Mačiulis ( 59′ A.Lipskis ), R.Vėževičius, R.Beniušis ( 46′ N.Astrauskas ).

„Sūduva”: D.Bartkus, D.Isoda, T.Snapkauskas, P.Bašičius, G.Urba, P.Kiselevskis ( 53′ P.Daukša ), M.Šoblinskas, V.Baranovskij, A.Brokas ( 85′ D.Tumosa ), N.Valskis, T.Radzinevičius ( 83′ M.Kdouh ).

Šiose rungtynėse Marijampolės „Sūduvos” komandai padėti negalėjo traumas patyrę pagrindinės sudėties žaidėjai Karolis Chvedukas ir Vilmantas Bagdanavičius.

Prieš pat rungtynes „Sūduvos” trenerių štabas nusprendė atlikti nulinį keitimą – vietoje dėl skausmų žaisti negalėjusio M.Ugge mačą nuo pradžių pradėjo G.Urba.

Rungtynių pradžioje kamuolį daugiau kontroliavo svečiai iš Marijampolės, tačiau pirmąją pavojingą ir rezultatyvią ataką surengė „Kruoja”. Yamadou Keita iš kairiojo krašto perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur vienu lietimu tiksliai ir stipriai į vartus mušė Nerijus Mačiulis. Tai po jau 16 – ąją minutę praleisto įvarčio „Sūduvos” futbolininkams teko galvoti, kaip rezultatą išlyginti.

Ilgai galvoti neteko. Po keleto minučių Nerijus Valskis gražiai sužaidė su savo komandos draugu ir turėjo puikią galimybę smūgiuoti į vartus iš baudos aikštelės. Geriausias šio sezono „Smscredit.lt A lygos” snaiperis progą išnaudojo ir rezultatas tapo lygus.

Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus žaisti apie 10 minučių, „Sūduva” po nelabai sėkmingai pakelto varžovų kampinio surengė greitą kontrataką. Ją gražiu smūgiu galva po Tomo Radzinevčiaus perdavimo užbaigė Nerijus Valskis.

Prieš pat rungtynių pertrauką „Sūduvos” futbolininkai sugebėjo pelnyti ir trečiąjį savo įvartį. Šįkart tai padarė iki tol Nerijui Valskiui asistavęs T.Radzinevičius. Labiausiai patyręs marijampoliečių futbolininkas ir komandos kapitonas sulaukė perdavimo iš aikštės gilumos, gražiai „paguldė” varžovą ir meistrišku smūgiu į tolimąjį vartų kampą padidino savo komandos pranašumą.

Antrojo kėlinio pradžioje „Sūduva” atliko priverstinį keitimą. Šlubčiodamas aikštę paliko Povilas Kiselevskis, o vietoje jo ant žaliosios vejos išbėgo Paulius Daukša.

Antrajame rungtynių kėlinyje aikštės šeimininkai sukūrė ne vieną progą įmušti, pavojingai į „Sūduvos” vartus mušė Y.Keita, R.Vėževičius, po kurių smūgių teko padirbėti ir Džiugui Bartkui. Deja, 65 – ąją rungtynių minutę net ir patikimai žaidęs „Sūduvos” vartų sargas nesugebėjo išgelbėti nuo įvarčių. Y.Keita kairiajame krašte paliko sau už nugaros Gytį Urbą, atliko perdavimą atsilaisvinusiam Robertui Vėževičiui, kuris vienu lietuimu nukreipė kamuolį į vartus.

Įmušę įvartį, aikštės šeimininkai didesnėmis pajėgomis metėsi į ataką, o tai atvėrė kelius „Sūduvos” kontratakoms. Vienos jų metu dar kartą tiksliai sužaidęs T.Radzinevičius numetė kamuolį ties 11 metrų žymą stovėjusiam N.Valskiui, kuris užtikrintai pelnė trečiąjį savo ir ketvirtąjį komandos įvartį.

Rezultatui tapus 2-4, aikštės šeimininkų pastangos jį pakeisti sumenko, rungtynių tempas sumažėjo, o po 90 minučių rungtynių teisėjas paskelbė rungtynių pabaigą ir Marijampolės futbolininkų pergalę.