Kovoje dėl antrosios pergalės iš eilės – „Klaipėdos granito“ barjeras

FK_Klaipėdos_Granitas_logo

Marijampolės „Sūduva“ iškovojusi pergalę Pakruojyje grįžta į „Arvi“ futbolo areną, kur mėgins pratęsti pergalių seriją. Marijampoliečiams iššūkį mes „Klaipėdos granito“ futbolininkai

Pirmoji „Klaipėdos granito“ ir „Sūduvos“ akistata šiame sezone baigėsi marijampoliečių pergale. „Arvi“ futbolo arenoje vykusiose rungtynėse 15 minutę aikštės šeimininkus į priekį išvedė rezultatyviausias lygos žaidėjas Tomas Radzinevičius, tačiau antrojo kėlinio pradžioje, po klaidos gynyboje, Deividas Lukošius rezultatą išlygino. Pergalę Marijampolės ekipai padovanojo sėkmingai sužaista atkarpa antrojo kėlinio viduryje. Per tris minutes marijampoliečiai įmušė du įvarčius ir įsirašė tris taškus į savo sąskaitą.

Dar nervingesnės rungtynės buvo Klaipėdoje. „Kl. granitas“ pirmavo, kuomet 16 susitikimo minutę įvartį pelnė dabar jau „Sūduvos“ garbę ginantis Karolis Laukžemis, tačiau šio įvarčio neužteko, kad būtų iškovoti taškai. Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Valentinas Baranovskis, o antrojo pradžioje persvėrė Ernestas Veliulis.

Paskutiniąsias „Smscredit.lt A lygos“ rungtynės tiek „Sūduva“, tiek „Klaipėdos granitas“ žaidė prieš Pakruojo „Kruoją“. Klaipėdiečiai rungtynių pabaigoje pelnė du įvarčius ir iškovojo pergalę rezultatu 2:0. Uostamiesčio klubo gretose pasižymėjo 82 minutę komandą į priekį išvedęs Pavelas Susičius ir per teisėjo pridėtą laiką rezultatą padvigubinęs Marius Papšys.

„Sūduva“ Pakruojyje turėjo problemų – 19 susitikimo minutę „Kruojos“ gynėjas tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą išvedė aikštės šeimininkus į priekį. Marijampoliečiams pavyko greitai atsitiesti ir išlyginti rezultatą. Tai padarė 20 minutę įvartį pelnęs Karolis Chvedukas. 66 minutę pergalingą įvartį pelnė protingai ir techniškai baudos aikštelėje sužaidęs Tomas Radzinevičius.

Marijampolės „Sūduva“ yra sužaidusi 21-erias „Smscredit.lt A lygos“ rungtynes ir surinkusi 34 taškus rikiuojasi penktoje turnyrinės lentelės vietoje ir vienu tašku atsilieka nuo ketvirtoje vietoje esančių Kauno „Spyrio“ futbolininkų, tačiau kauniečiai yra sužaidę vienomis rungtynėmis daugiau. Tad marijampoliečių pergalė šeštadienį leistų jiems pakilti į ketvirtąją vietą. „Klaipėdos granitas“ surinkęs 18 taškų rikiuojasi devintoje turnyrinės lentelės vietoje.

XXIII turo „Smscredit.lt A lygos“ rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir „Klaipėdos granito“ vyks rugpjūčio 15 dieną, „Arvi“ futbolo arenoje. Susitikimo pradžia 19 valandų 30 minučių.