„Sūduvos“ sudėtis:

I.Kardumas, P.Leimonas, H.Ndongas, A.Živanovičius(25‘ R.Abu Bakras), D.Isoda(69‘M.Činikas), A.Jankauskas, A.Švrljuga, E.Veliulis(87‘M.Altiparmakovskis), P.Janušauskas, O.Verbickas, K.Laukžemis

„Atlantas“:

D.Mikelionis, V.Gašpuitis, A.Bartkus, Y.Vereščiakas, D.Kazlauskas(59‘R.Gedminas), A.Paniukovas, M.Beneta, J.Raziūnas, A.Ciofu, S. Obivalinas, O.Dmitrievas

5-ą minutę kilo pirmasis pavojus prie „Sūduvos“ vartų – D.Kazlauskas atsidūrė netoli vartų, tačiau savo galimybės neišnaudojo, su smūgiu galva Ivanas Kardumas susitvarkė be problemų.

Neilgai trukus savo argumentus  pateikė „Sūduva“. Du kartus po kampinių smūgiavo Povilas Leimonas ir Henris Ndongas, pritrūksta tkslumo. Po dar vienos atakos virš vartų „šauna“ Darius Isoda.

Aikštės šeimininkai ilgai netruko atsakyti. 15-ą mi utę galingas Olego Dmitrievo smūgis – virpstas!

23-ią rungtynių minutę graži „Sūduvos“ ataka, Povilas Leimonas randa perdavimu Andro Švrljugą, pastarasis smūgiuoja, kamuolį vartininkas atmuša – bet čia pat Karolis Laukžemis pasiunčia kamuolį į vartus – 1:0!

Už poros minučių atliekamas priverstinis keitimas marijampoliečių gretose. Vietoj traumą patyrusio Aleksandro Živanovičiaus aikštėje pasirodo Radanfahas Abu Bakras. Tuojau pat jis baudžiamas geltona kortele.

29-ą minutę Ernestas Veliulis puikiai suranda baudos aikštelėje Karolį Laukžemį, pastarasis smūgiuoj, šeimininkų vartus gelbsti Deividas Mikelionis.

31-ą minutę geltona kortele baudžiamas Darius Isoda.

Už kelių minučių aštri „Sūduvos” ataka, klysta klaipėdiečių vartininkas, krenta Ernestas Veliulis, bet teisėjo švilpukas tyli.

Susidūrimas „Sūduvos” baudos aikštelėje virsta geltona kortele Algiui Jankauskui, taip pat baudžiamas ir šeimininkų žaidėjas Jurijus Vereščiakas.

Pavojingą klaipėdiečių ataką pasibaigusią smūgiu atremia Ivanas Kardumas.

Prie pirmo kėlinio pridedamos dvi papildomos minutės, per jas rezultatas nepasikeičia. Komandos išeina ilsėtis esant rezultatui 1:0 „Sūduvos” naudai.

Antrojo kėlinio pradžia pažymėta atkakliomis dvikovomis, kurios dažniausiai vyksta aikštės viduryje. Šeimininkai dažniau valdo kamuolį, bet pavojingų momentų prie abiejų komandų  vartų sukurti nepavyksta.

59-ą minutę keitimas šeimininkų gretose – Rokas Gedminas keičia Donatą Kazlauską.

62-ą minutę geltona kortele baudžiamas A.Ciofu.

66-ą minutę Andrejus Paniukovas gauna gerą perdavimą , įsiveržia baudos aikštelėn ir tiksliu smūgiu lygina rezultatą – 1:1.

74-ą minutę Karolis Laukžemis stipriai smūgiuoja, kamuolys lekia tiesiai į vartininką.

77-ą minutę aštriu išpuoliu atsako „Atlantas”, Vereščiako smūgį blokuoja gynėjai.

86-ą minutę pavojingas momentas prie „Sūduvos” vartų. Po Roko Gedmino smūgio kamuoliui kelią į vartus užkerta Henris Ndongas.

87-ą minutę Ernestą Veliulį keičia Marjanas Altiparmakovskis.

Paskutinės minutės tokios pat atkaklios kaip ir visos rungtynės, bet rezultatas nepasikeičia. Rungtynės baigiasi lygiosiomis 1:1