Kontrolinėse rungtynėse stipresni buvo svečiai

Rungtynių teisėjas – Kęstutis Bartuškevičius

48‘ [0:1] Loikov

55‘ [0:2] Saramacha

„Sūduva B“ startinė sudėtis:

M.Matuzas(46‘ J.Popiera), A.Živanovičius, H.Ndongas, R.Lekiatas,  M.Činikas, D.Galkevičius, D.Antanavičius, D.Isoda, A.Gurenko (70‘ T.Janušauskas), D.Šešplaukis, M.Altiparmakovskis (87′ L.Ovčinikovas)

Rungtynes aktyviau pradėjo Marijampolės futbolininkai. Pirmosiomis minutėmis ypatingai pavojingų momentų prie svečių vartų nekildavo, tačiau iniciatyva bei kamuolio kontrolė priklausė „Sūduvai“ . Aktyviais veiksmais atakuodamas išsiskyrė Darius Isoda, kelis kartus  varžovai tik pražangomis stabdė Deivido Šešplaukio prasiveržimus.

Kėlinio viduryje žaidimas išsilygino, minskiečiai dažniau apsilankydavo šeimininkų aikštės pusėje. 17-ą minutę svečių ekipos žaidėjas pabandė laimę smūgiu iš toli, kamuolys pakeitė kryptį po rikošeto, bet Martynas Matuzas sužaidė užtikrintai.

Marijampoliečių gretose patikimu žaidimu išsiskyrė gynimo linija, kurią sudarė Aleksandras Živanovičius, Rokas Lekiatas ir Henris Ndongas. Kelis kartus pavojingai varžovų baudos aikštelės prieigose sužaidė Marius Činikas.

Kėlino pabaigoje žaidimas vėl persikėlė į minskiečių aikštės pusę. Tiesa labai pavojingų momentų prie svečių vartų ilgokai nekilo. Paskutinę pirmo kėlinio minutę gražią ataką surengė Marijampolės futbolininkai – po elegantiško Marjano Altiparmakovskio perdavimo „kulniuku“ į vartus smūgiavo Domantas Antanavičius, tačiau kamuolys skriejo tiesiai į vartininką.

Antras kėlinys prasidėjo netikėtai. 48-ą minutę varžovų puolėjui pavyko klastingas smūgis iš už baudos aikštelės ribų ir kamuolys atsidūrė „Sūduvos“ vartuose.

Nesėkmės tuo nesibaigė, 55-ąją minutę dar viena minskiečių ataka baigėsi aštriu perdavimu į baudos aikštelę ir rezultatas tapo 0:2.

„Sūduvos“ ekipa pabandė atsakyti tuo pačiu 61-ąją rungtynių minutę. Gražią kombinaciją Ndongas- Gurenko – Galkevičius smūgiu užbaiginėjo pastarasis, deja svečių  vartininkas sužaidė patikimai.

Už kelių minučių Artiomas Gurenka dar pabandė smūgiuoti iš baudos aikštelės krašto, smūgį dar bandė pataisyti Deividas Šešplaukis, bet nesėkmingai.

Šeimininkų spaudimas su kiekviena minute didėjo, bet apčiuopiamų dividendų tai nedavė. 70-ą minutę  vietoje Artiomo Gurenkos aikštėje pasirodė Tomas Janušauskas.

Netrukus jau Justinui Popierai kelis kartus prisieina gelbėti komandą po aštrių svečių išpuolių. „Sūduva“ į tai atsako tolimu Dominyko  Galkevičiaus smūgiu  – kamuolys vartininko rankose.

Rungtynių pabaigoje atliktas dar vienas keitimas – vietoj Marjano Altiparmakovskio aikštėn žengė Linas Ovčinikovas.

87-ąją minutę puikios progos neišnaudojo Domantas Antanavičius. Įsiveržęs į baudos aikštelę ir sulaukęs gero komandos draugo perdavimo, Domantas „šauna” virš vartų.

Galutinis rungtynių rezultatas  – 0:2 Minsko „Dinamo-2“ komandos naudai.