Klaipėdoje – įspūdinga „Sūduvos“ pergalė

A lygos antro turo rungtynėse Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai iškovojo dar vieną pergalę. Čempionai išvykoje 5:0 (3:0) pranoko Klaipėdos „Atlanto“ komandą.

„Atlanto“ komanda šiose rungtynėse pasirinko gynybinę taktiką ir mėgino kontratakuoti, tačiau netrukus į šeimininkų komandos vartus ėmė kristi įvarčiai.

19 min. tolimu smūgiu „Sūduvą“ į priekį išvedė legionierius iš Austrijos Sandro Gotalas.

27 min. savo antrą įvartį čempionate pelnė „Sūduvos“ naujokas Paulius Golubickas. 19–metis futbolininkas pirmas suskubo prie baudos aikštelėje nuo gynėjo atšokusio kamuolio ir nukreipė jį į vartus.

35 min. savo įvartį pelnė „Sūduvos“ kanadietis Tosaintas Rickettsas. Jis pasižymėjo smūgiu galva po S. Gotalo perdavimo.

Baigiantis kėliniui, rezultatą galėjo dar labiau padidinti S. Gotalas ir T. Rickettsas, bet nuo jų išpuolių abukart apsigynė vienas prieš puolėjus likęs „Atlanto“ vartininkas Lukas Paukštė.

Po pertraukos tęsėsi „Sūduvos“ dominavimas aikštėje. 63 min. po dar vieno S. Gotalo perdavimo pasižymėjo T. Rickettsas, o besibaigiant rungtynėms penktą marijampoliečių įvartį įmušė Andro Švrljuga, pasižymėjęs po individualaus prasiveržimo.

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais kovo 16 dieną 17 val. Marijampolės „Arvi“ arenos manieže su „Kauno Žalgiriu“. Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje.