Kaune – dar viena čempionų pergalė

Šį sezoną A lygos čempionate Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai Kauno „Stumbrą“ nugalėjo visus keturis kartus. Sekmadienį Nacionalinės futbolo akademijos stadione vykusiame mače šalies čempionai triumfavo rezultatu 2:1 (1:1).

Rungtynių pradžioje marijampoliečiams sunkiai sekėsi priartėti prie kauniečių vartų, o šie nevengė varžovų atakų užuomazgas stabdyti smulkiomis pražangomis.

Pirmieji įvartį įmušė „Stumbro“ futbolininkai, kai 19 minutę greitos atakos metu po Antonio Belo perdavimo kamuolį į viršutinį vartų kampą pasiuntė Nasro Boucharebas.

Vis dėlto „Stumbras“ persvara džiaugėsi neilgai. 23 minutę Guilherme Finkleris galva numetė kamuolį Rigino Ciciliai ir vienas prieš varžovų vartininką likęs „Sūduvos“ puolėjas išlygino rezultatą.

Po abipusių abiejų ekipų dūrių vaizdas aikštėje nesikeitė. Iniciatyva priklausė „Sūduvai“, tačiau čempionams sunkiai sekėsi pralaužti sutankintą „Stumbro“ gynybą.

Antrajame kėlinyje pasiteisino „Sūduvos“ trenerio Vladimiro Čeburino sprendimas į aikštę mesti Sandro Gotalą. Vieną austro smūgį kauniečių vartininkas Rodrigo Josviakis atrėmė, bet 66 minutę jis buvo bejėgis. S. Gotalas įmušė galva po Andro Švrljugos perdavimo iš krašto.

Rungtynių pabaigoje „Stumbro“ trenerių štabas stiprino puolimą, didesnį dėmesį skyrė atakoms, tačiau „Sūduva“ apsigynė ir išsaugojo pergalingą rezultatą.

Po šios pergalės „Sūduva“ išsaugojo 6 taškų persvarą prieš Vilniaus „Žalgirį“. Tiesa, žalgiriečiai yra sužaidę rungtynėmis mažiau.