Kaune – dar 5 įvarčiai ir sugrįžimas į 2-ąją vietą

Antroji iš eilės šią savaitę Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ dvikova baigėsi dar viena įspūdinga mūsų komandos pergale. Savaites pradžioje savo žiūrovų akivaizdoje į varžovų vartus pelnę 5 įvarčius sūduviečiai nepasikuklino ir svečiuose – 5:1 (2:0). Tris įvarčius pelnė antrajame kėlinyje aikštėje pasirodęs Josipas Tadičius.

Pirmajame kėlinyje „Sūduva“ kontroliavo padėtį nuo pirmųjų minučių, nuolat spaudė varžovus ir jau 15 min. pelnė pirmąjį įvartį – Andro Švrljuga išvedė Karolį Laukžemį vieną prieš kauniečių vartininką Modestą Stonį, o puolėjas pastarajam nepaliko vilčių.

„Kauno Žalgirio“ vartininkas iki pertraukos dar ne kertą gelbėjo savo komandą, tačiau 43 min. pats lemtingai suklydo bandydamas pasiekti iš aikštės krašto į baudos aikštelę pasiųstą kamuolį. Vartininkas susidūrė su gynėju, o Ovidijui Verbickui beliko įridenti kamuolį į tuščius vartus.

Po pertraukos žaidimo braižas nesikeitė, tačiau šeimininkams pradėjo pavykti priartėti prie „Sūduvos“ vartų. Tad tik antrojo kėlinio pradžioje pirmą kartą rimčiau teko į žaidimą įsikišti Ivanui Kardumui, sugavusiam Luko Kochanausko smūgiuotą kamuolį.

58 min. įvyko šiose rungtynėse itin didelį pėdsaką palikęs keitimas – J. Tadičius pakeitė Ernestą Veliulį. Kroatui užteko pusvalandžio, kad į kauniečių vartus įmuštų net 3 įvarčius.

Legionierius 72 min. po Vaido Slavicko perdavimo galingu smūgiu pasiuntė kamuolį po skersiniu, 79 min. pabėgo vienas prieš M. Stonį ir lengvai jį nuginklavo, o 90 min. varžovų vartų sargą pramušė smūgiu iš keleto metrų atstumo į artimą vartų kampą.

„Kauno Žalgiriui“ 83 min. garbės įvartį smūgiu iš 20 metrų pelnė Aurimas Raginis.

Po šios pergalės „Sūduvos“ surinktų taškų kiekis padidėjo iki 53 taškų, o komanda sugrįžo į antrąją vietą. Marijampoliečiai yra sužaidę 26 rungtynes, o juos lenkiantis Vilniaus „Žalgiris“ po 27 mačų turi 58 taškus. Trečiąją vietą užimantys „Trakai“ po 27 rungtynių turi 51 tašką.

Spalio 17-ąją marijampoliečiai išvykoje susitiks su „Jonava“, o į gimtąjį stadioną sugrįš spalio 22-ąją ir susikaus su Vilniaus „Žalgiriu“.

Aistruoliai gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.