Kaune – antros iš eilės lygiosios 2:2

Antradienį „Optibet A lygoje“ startavo 16-asis turas. Pirmosiose rungtynėse Kauno raj. „Hegelmann“ du kartus pirmavo prieš Marijampolės „Sūduvą“, bet susitikimas baigėsi lygiosios 2:2 (0:0).

Alyga.lt (Elijaus Kniežausko nuotrauka)

BIRŽELIO 26 D. SŪDUVA – ŽALGIRIS

ĮSIGYKITE BILIETĄ DABAR!

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė atsargiai ir daugiau užsiėmė žvalgyba. Visgi vėliau kiek didesnę iniciatyvą atakuojant demonstravo marijampoliečiai, kurie nevengė paspausti varžovų jų aikštės pusėje, bet didesnių galimybių įmušti nesusikūrė.

Po pertraukos aikštėje sėkmingai startavo „Hegelmann“ futbolininkai, kurie jau po 40 sekundžių pelnė įvartį. Kontratakoje Alexas Souza įsmuko į baudos aikštelę ir atliko perdavimą atsidengusiam Augustinui Klimavičiui, kuris vienu lietimu realizavo gautą galimybę.

„Sūduva“ sugrįžo į žaidimą ir išlygino rezultatą 69 minutę. Po aštraus Marko Benetos perdavimo į baudos aikštelę Saidas Hamuličius smeigė tikslų smūgį galva. Olandas įmušė jau šeštą įvartį šiame sezone ir tapo rezultatyviausiu lygos žaidėju.

Visgi jau po kelių minučių kauniečiai atstatė „status quo“. Iš už šoninės linijos įmestas kamuolys baudos aikštelėje patogiai nukrito A. Souzai, o brazilas savo šansu pasinaudojo efektyviai.

85 minutę Miguelio Moreiros auklėtiniai dar kartą išlygino rezultatą. Po gero Levano Mačarašvilio perdavimo į vartus tiksliai smūgiavo Aleksandras Živanovičius.

S. Hamuličius po kelių minučių galėjo išplėšti pergalę „Sūduvai“, bet jo smūgiuotas kamuolys sudrebino skersinį.