K. Hondos debiutas pažymėtas įvarčiu ir pergale

30-ajame „Optibet A lygos“ ture Marijampolės „Sūduva“ namie nugalėjo Gargždų „Bangą“ 4:0 (1:0), o savo debiutą Keisuke Honda pažymėjo įvarčiu.

Alyga.lt

Rungtynių pradžioje „Sūduva“ daugiau kontroliavo kamuolį, bet pirmasis gaisras kilo būtent prie šeimininkų vartų. 13 minutę Simonas Urbys kontratakoje atsitvėrė nuo varžovo ir įsiveržė į baudos aikštelę, bet vartininkas Ivanas Kardumas puolėjo smūgį blokavo.

Po šio epizodo marijampoliečiai pradėjo kelti vis didesnį pavojų „Bangos“ vartams. Savo taikiklį iš pradžių išbandė debiutantas K. Honda, o netrukus Nicolasas Gorobsovas iš 35 metrų pabandė permesti kamuolį per iš vartininko aikštelės išbėgusį Igną Driomovą, bet šis spėjo išgelbėti savo vartus.

Marijampoliečiai ledus pralaužė 29 minutę. Po aštraus V. Slavicko perdavimo į priekį, Olivier Rommensas nuo baudos aikštelės linijos tiksliai smūgiavo į dešinį vartų kampą. Belgui tai buvo antrasis įvartis šiame sezone.

Po pertraukos „Sūduva“ jautėsi komfortabiliau kurdama atakas, o I. Driomovui teko ne kartą blokuoti pavojingus smūgius. Visgi vartų sargui nepavyko apsaugoti savo vartų nuo K. Hondos – japonas 64 minutę baudos aikštelėje kokybiškai susitvarkė su Jordano N‘Kololo aukštu perdavimu ir nestipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą.

Victoro Basadre auklėtiniai dvikovos pabaigoje pradėjo varžovų triuškinimą. 85 minutę Nicolasas Taravelis smūgiu galva puikiai išpildė N. Gorobsovo pakeltą kampinį ir pelnė debiutinį įvartį sūduvių gretose. Tuo tarpu jau per pridėtą laiką  produktyviai sužaidė po keitimo pasirodęs Alexandras Gargalatzidis, baudos aikštelėje tiksliai pasiuntęs kamuolį į dešinį vartų kampą.

Pergalė čempionato lyderei „Sūduvai“ (61 tšk.) leido padidinti pranašumą nuo Vilniaus „Žalgirio“ iki aštuonių taškų.

Kitas rungtynes marijampoliečiai žais spalio 3 d. 13 val. išvykoje su „Panevėžiu”.