„Jonavos“ treneris: „Sūduva“ pasinaudojo savo koziriais“

„Jonavos“ vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas po pralaimėjimo Marijampolės „Sūduvai“ 1:2 teigė, kad mūsų komanda nugalėjo pelnytai, o ypač jos persvara jautėsi pirmajame kėlinyje.

„Sveikinu „Sūduvą“ su pergale, pelnytai laimėjo, – po rungtynių sakė M. Čepas. – Sunkiai įsivažiavome, ypač pirmajame kėlinyje, todėl greitai praleidome įvartį. „Sūduva“ pirmajame kėlinyje visiškai kontroliavo situaciją, mums nepavyko nei surengti greitų atakų, nei ilgiau palaikyti kamuolį, sunkiai tvarkėmės su varžovų aukštais perdavimais į baudos aikštelę, standartinėmis situacijomis – tais koziriiais, kuriuis jie demonstruoja visą sezoną ir pelno įvarčius.“

Vis dėlto jonaviškių treneris džiaugėsi daug geresniu savo komandos žaidimu rungtynių pabaigoje.

„Pirmajame kėlinyje jautėsi nepasitikėjimas savimi, kiekvienas žaidėjas, gavęs kamuolį, stengėsi kuo greičiau jo atsikratyti. Jaudulys? Nesakyčiau. Buvome puikiai išanalizavę „Sūduvą“, žinojome jų stipriąsias ir silpnąsias savybes, – svarstė M. Čepas. – Antrasis kėlinys buvo geresnis, pavyko pelnyti įvartį. Gal turėjo įtakos ir tie „Sūduvos“ keitimai, kuriuos treneris atliko norėdamas patausoti kai kuriuos žaidėjus… Mes po įmušto įvarčio viduje atsipalaidavome, pritrūko laiko, gal būtume ir išlyginę rezultatą.“

Lemiamas A lygos rungtynes dėl čempionų titulo „Sūduva“ su Vilniaus „Žalgiriu“ žais lapkričio 19 dieną 13 val. „Arvi“ futbolo arenoje. Aistruoliai gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro, rungtynių dieną jie – brangesni.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.