Jaunimui – buvusių „Sūduvos“ žaidėjų pamoka

Marijampolės „Sūduvos“ B komanda per LFF II lygos Pietų zonos 5 turo rungtynes Kazlų Rūdoje nusileido vietos „Šilui“ 1:5 (0:3).

„Sūduvos B“ sudėtis: Vilius Stebrys, Paulius Kuconis (75, Matas Miškinis; 86, Paulius Sližauskas), Saulius Vikertas (85, Dominykas Pudžemys), Ignas Raštutis (86, Žygimantas Žilinskas), Tomas Raštutis (66, Arijus Čebatorius), Ernestas Burdzilauskas, Tautvydas Burdzilauskas, Simas Venckevičius, Arnas Paura (46, Augustas Valukonis), Justas Paškauskas, Modestas Vainikaitis (60, Karolis Gaižaitis).

Visus įvarčius į marijampoliečių vartus šį kartą įmušė buvę „Sūduvos“ žaidėjai. Pirmajame kėlinyje triskart pasižymėjo Ričardas Beniušis, o antrajame po kartą – Darius Isoda ir Gytis Urba.

„Sūduvos“ jaunimo ekipai rezultatą iki 1:3 buvo pavykę sušvelninti pаčioje antrojo kėlinio pradžioje, kai 48 min. Ignas Raštutis įmušė į varžovų vartus paskirtą baudinį.

Po šių rungtynių „Šilas“ (9 taškai) turnyro lentelėje pakilo į 2 vietą, o „Sūduva B“ (7) yra 7-ta.

TURNYRO LENTELĖ IR „SŪDUVOS B“ TVARKARAŠTIS

Kitas rungtynes „Sūduvos“ B ekipa žais liepos 25 d. 13 val. Marijampolės „Hikvision“ arenoje su Alytaus „Dainavos“ B ekipa. Į šias rungtynes nemokamai įleidžiami visų „Sūduvos“ sezono kortelių, kuriose nurodytos sėdimos vietos, savininkai, o kiti futbolo gerbėjai gali įsigyti bilietus bilietai.lt tinklalapyje arba kasose.